Naučte se
mluvit se svými dětmi a naučte Vaše děti nebát se mluvit s vámi 

Poznej sama sebe a nauč se lépe komunikovat

Co se společně naučíme?

Děti jsou jako houby. Vše co kolem sebe vidí, slyší, v prostředí, v kterém žijí, to vše ovlivňuje jejich dospělý život. Víš to? Děti nasávají naše myšlenky, naše názory a postoje. Učí se od nás, kopírují nás a napodobují! 

Víš, jak ovlivňují příkazy a zákazy psychický vývoj dítěte? Co si díky nim odnese do života? 

Jaký vztah máš se svými dětmi? Jak bereš své děti? Co je učíš a co jim předáváš? Umíš jim říci pravdu do očí ať je to pravda, která může i bolet? Je váš vztah otevřený, láskyplný, s jasně nastavenými pravidly a mantinely, bez psychické manipulace, bez ztrachu z tvé reakce? 

Umíš se svými dětmi komunikovat jako rovný s rovným? Jaký jsi pro své dítě vzor? Inspirativní, nebo tě dítě zachraňuje! Je náhradou za nefunkčí parnterský vztah? Přenášíš na něj své povinnosti, své emoce? 

Znáš silné a slabé stránky svého dítěte? Které podporuješ a rozvíjíš?

Mnoho děti se podvědomě bojí autorit. Víš, jak je naučit se nebát? 

Umíš respektovat názor svých dětí a ony tvůj? 

Reference

Pre sedenia s pani Jankou Slezákovou som sa rozhodla z dôvodu, že som mala problem so zvládnutím a prekonávaním strachu v osobnom, pracovnom živote a v medziludskych vzťahoch. Počas sedení s pani Jankou som odpovedaním na jej otázky odkrývala v sebe slobodu, ktorá je vo mne uveznená. Vďaka našim spoločným sedeniam dokážem prekonávať strach v práci, prístupom k úlohám a k rôznym medziľudským situáciám. Tieto sedenia mi veľmi pomohli v procese odstraňovania bloku strachu z môjho života. Viem, že som stále na ceste. Avšak ďakujem za tento významný posun. Pani Janke veľmi ďakujem za jej promtnú schopnosť pochopiť moje ťažko čitatelné vnútorné pochody, za jej citlivosť, ľudskosť a profesionalitu zameranú na otvorenie sa.
Zuzana Maňasová
Jana mi ukázala cestu, jak nacházet a odstraňovat vnitřní bloky, které mi stály na cestě za štěstím. Společně se mi podařilo nasměrovat můj život správným směrem. Jsem nyní daleko víc sám sebou, nechávám věci více plynout. Udělal jsem velký pokrok v komunikaci s partnerkou a dětmi. Za to všechno a nejen za to jsem Janě strašně vděčný. Je upřímná a jde rovnou k věci. Říká bez obalu svoji pravdu a nevadí ti jiný názor. Je schopná konstruktivní diskuze vedoucí k závěru.
Jirka Sedlický

Objednávka konzultace

Proč právě se mnou?

Mnoho let jsem žila odpojená od sebe, od svých hodnot. Nechápala mnoho situací, mnoho mých reakcí. Často jsem si připadala hrozně. Připadala jsem si, jako ta nejhorší partnerka s kterou se nedá žít. Přitom jsem se tak moc snažila.

Často si kladla otázku

PROČ PRÁVĚ JÁ? PROČ SE TO DĚJE PRÁVĚ MĚ? PROČ SE KE SVÉMU MUŽI CHOVÁM TAK JAK SE CHOVÁM? PROČ MÁM TENDENCE HO ŘÍDIT, ORGANIZOVAT! ZÁROVEŇ TOUŽÍM ABY MI BYL OPOROU! TOUŽÍM PO UZNÁNÍ, LÁSCE A VZÁJEMNÉM NAPOJENÍ!

Umím to vůbec? Kdo mě to měl naučit?

Pocházím z "normální" rodiny. I když jsem své rodiče z celého srdce milovala a miluji, jejich vztah nebyl pro mě určitě tím, který mě měl naučit vztahu mezi mužem a ženou! Mamka celý život čekala doma a nikdy jsem jí neviděla plnit si své sny. Taťka každý den, několik hodin trávil v hospodě. Mezi svými "kamarády". Žili spolu v jednom domě, žili však vedle sebe.

To co jsem okoukala doma, jsem pak žila v dospělosti! Neuměla jsem to jinak!

Díky poznání sebe jsem pochopila i své nastavení. Pochopila svou životní cestu. Pochopila proč se mi mnoho mých situací v mém životě stalo a opakovalo. Přijmula je, smířila se s nimi, odpustila a vykročila dál. Naučila jsem se a stále se učím žít vědomý život v lásce, v radosti, v hojnosti, ve zdraví a ve štěstí.

Být skvělou partnerkou, mamkou, kamarádkou, sestrou a podnikatelkou se člověk musí naučit!

Je to cesta. Je to životní rozhodnutí. Chybovat je lidské!

Jsem průvodkyní osobní přeměnou, osobní a vztahová koučka, lektorka komunikace, která se díky své empatii a vnímání dokáže velmi rychle napojit na každého z vás. Během pár chvil pochopit souvislosti vašeho života. Umí dát konstruktivní zpětnou vazbu, nový úhel pohledu na danou věc!