Konzultace
pro muže

Poznej sám sebe a své EMOCE.

Vystup ze svého stínu!

Nauč se lépe komunikovat!

Co skrýváš před světem, řešíš uvnitř sebe? Neumíš nebo nechceš říct a přiznat si?

I muži mají své dny! I muži mají své potlačené emoce, své bolesti, své strachy, svá "selhání". Tíží je pocity viny, práznoty, vnitřní nenaplnění, nepřijetí, nevěra, méněcenost někdy i selhání.

I muži uvnitř sebe touží po uznání, po přijetí, po lásce. Chtějí si plnit své sny, touhy a přání.  Je na ně vyvíjený tlak na výkon. Mají v sobě obrovský pocit zodpovědnosti. 

Jaké to je, když někdo naslouchá a rozumí.

Chápe vnitřní pocity a  reakce.

Zeptej se sám sebe:

Jaké to je být mužem, který nepláče? Mužem, který skrývá svou bolestsvé emoce uvnitř sebe?

Jaké to je být vždy tím silným mužem, co všechno zvládne. Jaké to je být vždy oporou! Mužem, který musí zabezpečit rodinu!

Jaké to je, plnit další společenská přesvědčení, návyky a normy, která ovlivňují tvůj život.

Co nebo kdo hraje velkou roli v našem životě

Jako děti nasáváme vše co se kolem nás děje. Učíme se vztahům, učíme se svým emocím. Rodiče, naši blízcí, vrstevníci, společnost, škola a prostředí, v kterém vyrůstáme, nás formuje do našeho budoucí života. Vše, co se jako malé děti naučíme, žijeme v dospělosti. Mnoho svých emocí se naučíme potlačit, abychom "přežili". Mnoho svých "destruktivních" návyků se naučíme, abychom získali pozornost, lásku, uznání našich rodičů, kamarádů, učitelů.

Jako malé děti cítíme frustrovaní, máme úzkosti, pocity prázdnoty. I jako malé děti toužíme po lásce, pozornosti, po uznání a přijetí.

Vztah k mamince, vzor otce, vztah mezi matkou a otcem, má obrovský vliv na náš život aniž si to uvědomujeme.

Znáš sám sebe a své emoční nastavení.

Tvořiš si svou vlastní plastickou realitu.

Děláš co tě skutečně naplňuje a baví?

 

Umíš si odpovědět na tyto otázky? Naučit se a pochopit emoce ženy.

 

Proč se ti v životě děje, co se ti děje? Proč se ti některé situace stále opakují! Co skrýváš hluboko uvnitř své duše?

O čem neumíš, nesmíš nebo se bojíš nahlas mluvit? Před čím utíkáš? Kam se schováváš! Co si nechceš přiznat?

Emoce k životu přeci patří! Jsou důležitou součástí našich životů! Umíš s nimi pracovat? Umíš je komunikovat?

Víš, co jsou rodové emoční vzorce chování, návykypřesvědčení, která nás někdy až přehnaně brzdí, blokují a limitují? Způsobují v našich životech opakované problémy, starosti, úzkosti a frustrace.

Strach z komunikace? Kde se u tebe vzal? Umíš jít do hloubky svého problému a říci ho nahlas? Umíš říkat "NE"vymezit se v lásce své rodině, svým kamarádům, kolegům, možná i ženám?

V jakých životních rolích se ztrácíš? Táta, šéf firmy, zaměstnanec, kamarád, milenec atd.?

Umíš si přiznat své závislosti? (partnerka, milenka, rodina, děti, alkohol, práce, sex…)

Pojď společně se mnou odkrýt tvé brnění a otevřít tvé srdce. Najít svou mužskou sílu.

Reference

Jana mi ukázala cestu, jak nacházet a odstraňovat vnitřní bloky, které mi stály na cestě za štěstím. Společně se mi podařilo nasměrovat můj život správným směrem. Jsem nyní daleko víc sám sebou, nechávám věci více plynout. Udělal jsem velký pokrok v komunikaci s partnerkou a dětmi. Za to všechno a nejen za to jsem Janě strašně vděčný. Je upřímná a jde rovnou k věci. Říká bez obalu svoji pravdu a nevadí ti jiný názor. Je schopná konstruktivní diskuze vedoucí k závěru.
Jirka Sedlický
Děkuji Vám moc a moc za čas, který jste mi věnovala. Byla to cesta po které jsem rozhodnut jít dál. Jste pro mne živou inspirací. Držím Vám palce, jste výborná v tom, co děláte. Kéž by bylo na světě a v ČR více lidí jako jste Vy.
Radekpodnikatel
Dobrý den, paní Jano, chtěl bych Vám dodatečně ještě jednou popřát krásné svátky a dát Vám asi tu nejlepší recenzi. Na stědrý den jsem si volal s otcem a přidala se nakonec i matka, která je s ním skoro 20 let rozvedená a nemůže mu přijít na jméno. Nebude to určitě začátek jejich návratu, ale je zázrak, že se naše rodina byla schopna aspoň na Štědrý den po letech spojit. A to jen díky Vám. Před rokem bych řekl, že je větší šance, že mě trefí meteorit než, že se toto někdy ještě stane..
Matějpedagog

PROČ PRÁVĚ SE MNOU?

Několik let jsem žila odpojená od sebe, od svých hodnot. Nechápala mnoho situací, mnoho mých reakcí. Často jsem si připadala hrozně. Připadala jsem si, jako ta nejhorší partnerka, s kterou se nedá žít. Příšerná máma, která je pro své děti jen přítěží. Kamarádka, která musí být vždy připravená a nesmí nikde chybět, aby o své přátele nepřišla.

O co jsem si roky říkala?

O LÁSKU, O POZORNOST, O UZNÁNÍ! A ikdyž kolem mě vše bylo, já to ve svém životě neviděla, neuměla přijmout. Bylo to mé destruktivní nastavení z dětství, které jsem si během svého života napotvrzovalavěřila mu na 100%. Přitom dělala vše, hlavně aby všichni kolem mě byli šťastný

Často si kladla otázky:

Proč právě já? Proč se to děje právě mně? Proč se ke svému muži chovám tak, jak se chovám? Proč mám tendence lidi ve své okolí řídit, organizovat, někdy na ně i křičet? Zároveň toužím, aby mi byl můj muž oporou, s dětmi měla otevřený a upřímný vztah. Toužím od svého okolí po uznání, lásce a vzájemném napojení!

Umím to vůbec? Kdo mě to měl naučit?

Pocházím z "docela normální" rodiny. I když jsem své rodiče z celého srdce milovala a miluji, jejich vztah nebyl pro mě určitě tím, který mě měl naučit vztahu mezi mužem a ženou! Mamka celý život čekala doma až se taťka vrátí z hospody a z práce a nikdy jsem jí neviděla plnit si své sny. Taťka každý den, několik hodin trávil v hospodě. Mezi svými "kamarády". To byl destruktivní návyk, nejen pro něj, ale hlavně pro rodinu. Rodiče spolu žili v jednom domě, žili však vedle sebe. Místo toho, aby si užívali jeden druhého. Hádali se. Mamka neuměla u táty prosadit svůj názor. Táta své letité návyky nikdy nezměnil.

To co jsem okoukala doma, jsem pak žila v dospělosti! Neuměla jsem to jinak!

Díky poznání sebe jsem pochopila i své nastavení. Pochopila svou životní cestu. Pochopila proč se mi mnoho mých situací v mém životě stalo a opakovalo. Přijmula je, smířila se s nimi, odpustila a vykročila dál. Naučila jsem se a stále se učím žít vědomý život v lásce, v radosti, v hojnosti, ve zdraví a ve štěstí.

Být skvělou partnerkou, mamkou, kamarádkou, sestrou a podnikatelkou se člověk musí naučit!

Je to cesta, která není vždy úplně růžová, ale opravdu stojí za to. Je to životní rozhodnutí. 

Jsem průvodkyní osobní přeměnou, osobní a vztahová koučka, lektorka komunikace ve vztazích, které nás provází ve všech oblastech života. Díky své životní cestě, empatii a vnímání se dokáži velmi rychle napojit na každého z vás. Během pár chvil pochopit souvislosti vašeho života. Umím dát konstruktivní zpětnou vazbu, nový úhel pohledu na danou věc, daný problém!

Konzultaci lze uskutečnit všemi
moderními způsoby ať už jsi odkudkoliv

osobně
on-line
telefonicky

Vyplň svojí objednávku zde:

Co všechno konzultací získáš:

  • pochopíš sebe a své nastavení
  • poznáš sebe a své emoční vzorce chování
  • vrátí se ti tvoje potlačená sebeláska, sebehodnota, sebepřijetí
  • uvedeš v rovnováhu svůj život
  • naučíš se mnohem lépe komunikovat a nebát se říct nahlas své pocity
  • zjistíš jak mít v životě radost, lásku, štěstí a hojnost
  • naučíš se být sám se sebou v souladu a harmonii
  • a je toho mnohem víc, stačí se jen rozhodnout ke ZMĚNĚ a začít