Konzultace
pro ženy

SEBELÁSKA, SEBEHODNOTA, SEBEPŘIJETÍ

POZNEJ SEBE SAMA A NAJDI VE SVÉM ŽIVOTĚ 

LÁSKU, PŘIJETÍ SEBE SAMA A SVOU HODNOTU

Co právě řešíš uvnitř sebe? S čím si nevíš rady? Nad čím každý den přemýšlíš?

Jaký je tvůj život? Jak se ve svém životě cítíš? Máš úzkosti, deprese, pocity prázdnoty? Říkáš si, jak nic neumíš. Nic nedokážeš. Ať děláš co děláš, vše je špatně.

Pozornost partnera nepřichází.  Lásku ve svém životě nepociťuješ.  Slzy jsou téměř každodenní součástí tvého života.

Jak zvládáš komunikovat se svým okolím? Slyší tě? Umí ti dát zpětnou vazbu? Umíš jí přijmout a poučit se z ní? Jak umíš komunikovat své emoce, svá přání a touhy. Jsou doma hádky, výčitky, křik a pláč, nebo naopak ticho, potlačené emoce, hlavně aby byl klid?

 

Co když ti řeknu, že to může být i jinak Stačí se jen rozhodnout!

Zeptej se sama sebe:

Jakou roli v tvém životě hraje sebehodnota/sebeláska/sebepřijetí?

Čím jsi pro své blízké?

V jaké životní roli se ztrácíš a možná o tom ani nevíš.

Cykličnost ženy, víš jaký má na tebe vliv?

Jak vidíš sebe jako ženu? Jak přijímáš sebe jako ženu?

Co nebo kdo hraje velkou roli v našem životě

Jako děti nasáváme vše co se kolem nás děje. Učíme se vztahům, učíme se svým emocím. Rodiče, naši blízcí, vrstevníci, společnost, škola a prostředí, v kterém vyrůstáme, nás formuje do našeho budoucí života. Vše, co se jako malé děti naučíme, žijeme v dospělosti. Mnoho svých emocí se naučíme potlačit, abychom "přežili". Mnoho svých "destruktivních" návyků se naučíme, abychom získali pozornost, lásku, uznání našich rodičů, kamarádů, učitelů.

Jako malé děti cítíme frustrovaní, máme úzkosti, pocity prázdnoty. I jako malé děti toužíme po lásce, pozornosti, po uznání a přijetí.

Vztah k mamince, vzor otce, vztah mezi matkou a otcem, má obrovský vliv na náš život aniž si to uvědomujeme.

Víš co jsou emoční rodové vzorce, a jak můžeme být nevědomky uvězněni v rodových „zakletích“?

 Jak naše nastavení, přesvědčení a návyky nevědomky přenášíme na své dcery a syny. Jak ovlivňují náš život? 

Znáš větu: Ona je stejná jako její máma! On je stejný jako jeho táta!

Nemusí to tak být!  

Někdy máme pocit, že je náš život neřešitelný. Trápíme se, máme úzkosti, deprese. Jsme emočně závislý na partnerovi, dětech, práci,  jídle, alkoholu, sexu, sportu. Zkoušíme různé způsoby jak z toho ven, ale žádná změna nepřichází. Stále nás to hází zpátky. 

Čím to je?

Náš život tvoří od narození návyky, které se naučíme, okoukáme v prostředí, v kterém vyrůstáme a ty pak pokud něco nezměníme, žijeme v dospělosti. Pokud nám v našem životě není dobře, necítíme se šťastně, je potřeba udělat ZMĚNU

Mnoho z nás se nedokáže v lásce  vymezit, neumíme říkat "NE", už stačí. "A DOST", své rodině, svým rodičům, svému partnerovi, svým dětem, svému šéfovi, kolegyním, kamarádům.

Máme v sobě tisíce katastrofických scénářů a strachů.

 Čeho se teď nejvíc bojíš?

Máš v sobě pocit, že musíš být stále ta "hodná, šikovná, pracovitá" holčička, která splní všechna přání svému okolí za trochu pozornosti, za trochu lásky, za jedno malé obětí.

Máš neustálí pocit, že všechno musíš zvládnout SAMA  a neumíš si říci o POMOC?

Víš, že nemusíš!?

Pojď te se mou vystoupit z role oběti do role tvůrkyně svého života

💖TĚŠÍM SE NA TEBE!💖

Reference

Moje setkání s Janou, patřilo k těm, co neplánujete a přesto víte, že se mělo stát. Její životní progres je pro mě inspirativní a věřím, že bude i pro jiné. Jana citlivě volí slova, která jsou vhodná a ideálně sednou mě i jí na danou situaci. Člověku se plně věnuje, protože jej toleruje a respektuje. Její úvahy a hodnoty jsou promyšlené. Je poznat, že se rozvinula do své lepší budoucnosti. Rozhodně má co předat dál. Určitě podpoří i vaši jedinečnou šanci. A k tomu všemu, je její úsměv nakažlivý.
Zuzkakonzultantka
Pre sedenia s pani Jankou Slezákovou som sa rozhodla z dôvodu, že som mala problem so zvládnutím a prekonávaním strachu v osobnom, pracovnom živote a v medziludskych vzťahoch. Počas sedení s pani Jankou som odpovedaním na jej otázky odkrývala v sebe slobodu, ktorá je vo mne uveznená. Vďaka našim spoločným sedeniam dokážem prekonávať strach v práci, prístupom k úlohám a k rôznym medziľudským situáciám. Tieto sedenia mi veľmi pomohli v procese odstraňovania bloku strachu z môjho života. Viem, že som stále na ceste. Avšak ďakujem za tento významný posun. Pani Janke veľmi ďakujem za jej promtnú schopnosť pochopiť moje ťažko čitatelné vnútorné pochody, za jej citlivosť, ľudskosť a profesionalitu zameranú na otvorenie sa.
Zuzana Maňasová
Krásný čtvrtek všem, ráda bych napsala pár řádků o živém vysílání, které jsem absolvovala v úterý s Jana Slezáková . Jani, moc děkuji za tu možnost🍀, je to neuvěřitelný zážitek, překonání sama sebe, uskutečnění zdánlivě nemožného. Těch věcí, které v mé hlavě nebyly možné, jsem zažila za poslední tři roky víc a pořád mě to překvapuje. Je to fascinující, co se v nás skrývá za dary, které zůstávají neobjevené nebo nám přijdou příliš obyčejné. Nejsou obyčejné, jsou jedinečné, stejně jako každý z nás je jedinečná a originální bytost. Proto si myslím, že je opravdu důležité vystupovat z bublin a komfortních zón a odměnou vám bude jízda na vlně euforie, kterou jsem ještě tři hodiny po vysílání zažívala já🌹❤️
Kateřina Škodová
Jana mi velmi pomohla se odlepit ode dna. Její koučink doporučuji všem, kteří se tak trochu ztratili a hledají sami sebe, svoji hodnotu. Jana je vyškolená na to, aby poznala nesprávné naprogramování klientova mozku a aby ideálně sám klient řekl: aha, ten a ten program je třeba přenastavit tak a tak. Petra
PetraH

Proč právě se mnou?

Několik let jsem žila odpojená od sebe, od svých hodnot. Nechápala mnoho situací, mnoho mých reakcí. Často jsem si připadala hrozně. Připadala jsem si, jako ta nejhorší partnerka, s kterou se nedá žít. Příšerná máma, která je pro své děti jen přítěží. Kamarádka, která musí být vždy připravená a nesmí nikde chybět, aby o své přátele nepřišla. O co jsem si celé roky nevědomky říkala? O LÁSKU, O POZORNOST, O UZNÁNÍ! Ikdyž kolem mě vše bylo, já to ve svém životě neviděla, neuměla přijmout. Vnitřně se cítila nemilovaná, nepotřebná, prázdná. Neustále s někým soupeřila, bojovala, porovnávala se. Dnes už vím, že to bylo mé destruktivní nastavení z dětství, které jsem si během svého života napotvrzovala a věřila mu na 100%. Přitom dělala vše proto, aby všichni kolem mě byli šťastný. 

Často si kladla otázky:

Proč právě já? Proč se to děje právě mně? Proč se ke svému muži chovám tak, jak se chovám? Proč mám tendence své děti řídit, organizovat, křičet na ně? Zároveň toužím, aby mi byl můj muž oporou, s dětmi měla otevřený a upřímný vztah. Toužím od svého okolí po uznání, lásce a vzájemném napojení!

Umím to vůbec? Kdo mě to měl naučit?

Pocházím z "docela normální" rodiny. I když jsem své rodiče z celého srdce milovala a miluji, jejich vztah nebyl pro mě určitě tím, který mě měl naučit vztahu mezi mužem a ženou! Mamka celý život čekala doma až se taťka vrátí z hospody a z práce a nikdy jsem jí neviděla plnit si své sny. Taťka každý den, několik hodin trávil v hospodě. Mezi svými "kamarády". Žili spolu v jednom domě, žili však vedle sebe.

To co jsem okoukala doma, jsem pak žila v dospělosti! Neuměla jsem to jinak!

Díky poznání sebe jsem pochopila i své nastavení. Pochopila svou životní cestu. Pochopila proč se mi mnoho mých situací v mém životě stalo a opakovalo. Přijmula je, smířila se s nimi, odpustila sobě a vykročila dál. Naučila jsem se a stále se učím žít vědomý život v lásce, v radosti, v hojnosti, ve zdraví a ve štěstí.

Být skvělou partnerkou, mamkou, kamarádkou, sestrou a podnikatelkou se člověk musí naučit!

Je to cesta, která není vždy úplně růžová, ale opravdu stojí za to. Je to životní rozhodnutí. 

Jsem průvodkyní pochoponí sebe sama, osobní a vztahová koučka, lektorka komunikace ve vztazích, které nás provází ve všech oblastech života. Díky své životní cestě, empatii a vnímání se dokáži velmi rychle napojit na každého z vás. Během pár chvil pochopit souvislosti vašeho života. Umím dát konstruktivní zpětnou vazbu, nový úhel pohledu na danou věc, daný problém!

Konzultaci lze uskutečnit všemi
moderními způsoby ať už jsi odkudkoliv

osobně
on-line
telefonicky

Vyplň svojí objednávku zde:

Konzultaci lze uskutečnit všemi
moderními způsoby ať už jsi odkudkoliv

osobně
telefonicky
on-line

Co všechno konzultací získáš:

  • pochopíš sebe a své nastavení
  • poznáš sebe a své emoční vzorce chování
  • vrátí se ti tvoje potlačená sebeláska, sebehodnota, sebepřijetí
  • uvedeš v rovnováhu svůj život
  • naučíš se mnohem lépe komunikovat a nebát se říct nahlas své pocity
  • zjistíš, jak mít v životě radost, lásku, štěstí a hojnost
  • naučíš se být sama se sebou v souladu a harmonii
  • a je toho mnohem víc, stačí se jen rozhodnout a začít

TĚŠÍM SE NA VÁS!