Terapie psaním
aneb
vypište se ze svých vnitřních pocitů

Vše co ukrýváme uvnitř nás, čeho se bojíme, co skrýváme se projevuje ve vnějším světě, v našich reakcích, v našich životech.

Co se v cvičení dozvíte a naučíš o sobě?

Díky Terapii psaním pojmenuješ své vnitřní sabotéry, bloky, strachy, touhy a přání. Díky terapii psaním poznáš své nastavení! Vše co se bojíš říct nahlas, vše o čem už několik let přemýšlíš, nevíš co s tím, dostaneš v lehkosti z hlouby své duše ven.

Díky této terapii pochopíš nejen sebe, ale i svá vnitřní traumata. Naučíš se mnoho věcí o sobě. Zjistíš, co se ti ve tvém životě zrcadlí, co se ti stále opakuje?

Díky terapii psaním dokážeš utřídit své myšlenky, své emoce, odhalit svou autenticitu!

CO DÍKY TĚMTO CVIČENÍM ZÍSKÁŠ?

Naučím tě číst z textu! Co ten tvůj text o tobě říká.

Víš to?

Rodové emoční vzorce, nastavení, myšlenky, přesvědčení, která nás nepouští dál! Emoční nastavení, které tě paralizují, které tě ničí, které ti bere sílu

Víš, co tě naopak posouvá?

Víš, kam ve svém životě směřuješ?

Terapie psaním je účinná metoda, kterou doporučují mnozí odborníci, terapeuti a psychologové!

Díky psaní se ti ve finále zlepší komunikačnívyjadřovací schopnosti! Naučíš se lépe popsat, co se uvnitř tebe odehrává

Zlepší se tvé vztahy a tvůj život!

Reference

Moje setkání s Janou, patřilo k těm, co neplánujete a přesto víte, že se mělo stát. Její životní progres je pro mě inspirativní a věřím, že bude i pro jiné. Jana citlivě volí slova, která jsou vhodná a ideálně sednou mě i jí na danou situaci. Člověku se plně věnuje, protože jej toleruje a respektuje. Její úvahy a hodnoty jsou promyšlené. Je poznat, že se rozvinula do své lepší budoucnosti. Rozhodně má co předat dál. Určitě podpoří i vaši jedinečnou šanci. A k tomu všemu, je její úsměv nakažlivý.
Zuzikonzultantka
Jana mi ukázala cestu, jak nacházet a odstraňovat vnitřní bloky, které mi stály na cestě za štěstím. Společně se mi podařilo nasměrovat můj život správným směrem. Jsem nyní daleko víc sám sebou, nechávám věci více plynout. Udělal jsem velký pokrok v komunikaci s partnerkou a dětmi. Za to všechno a nejen za to jsem Janě strašně vděčný. Je upřímná a jde rovnou k věci. Říká bez obalu svoji pravdu a nevadí ti jiný názor. Je schopná konstruktivní diskuze vedoucí k závěru.
Jirka Sedlický
Pre sedenia s pani Jankou Slezákovou som sa rozhodla z dôvodu, že som mala problem so zvládnutím a prekonávaním strachu v osobnom, pracovnom živote a v medziludskych vzťahoch. Počas sedení s pani Jankou som odpovedaním na jej otázky odkrývala v sebe slobodu, ktorá je vo mne uveznená. Vďaka našim spoločným sedeniam dokážem prekonávať strach v práci, prístupom k úlohám a k rôznym medziľudským situáciám. Tieto sedenia mi veľmi pomohli v procese odstraňovania bloku strachu z môjho života. Viem, že som stále na ceste. Avšak ďakujem za tento významný posun. Pani Janke veľmi ďakujem za jej promtnú schopnosť pochopiť moje ťažko čitatelné vnútorné pochody, za jej citlivosť, ľudskosť a profesionalitu zameranú na otvorenie sa.
Zuzana Maňasová
Jana mi velmi pomohla se odlepit ode dna. Její koučink doporučuji všem, kteří se tak trochu ztratili a hledají sami sebe, svoji hodnotu. Jana je vyškolená na to, aby poznala nesprávné naprogramování klientova mozku a aby ideálně sám klient řekl: aha, ten a ten program je třeba přenastavit tak a tak. Petra
Petra

Proč právě se mnou?

Mnoho let jsem žila odpojená od sebe, od svých hodnot. Nechápala mnoho situací, mnoho mých reakcí. Často jsem si připadala hrozně. Připadala jsem si, jako ta nejhorší partnerka s kterou se nedá žít. Přitom jsem se tak moc snažila.

Často si kladla otázku

PROČ PRÁVĚ JÁ? PROČ SE TO DĚJE PRÁVĚ MĚ? PROČ SE KE SVÉMU MUŽI CHOVÁM TAK JAK SE CHOVÁM? PROČ MÁM TENDENCE HO ŘÍDIT, ORGANIZOVAT! ZÁROVEŇ TOUŽÍM ABY MI BYL OPOROU! TOUŽÍM PO UZNÁNÍ, LÁSCE A VZÁJEMNÉM NAPOJENÍ!

Umím to vůbec? Kdo mě to měl naučit?

Pocházím z "normální" rodiny. I když jsem své rodiče z celého srdce milovala a miluji, jejich vztah nebyl pro mě určitě tím, který mě měl naučit vztahu mezi mužem a ženou! Mamka celý život čekala doma a nikdy jsem jí neviděla plnit si své sny. Taťka každý den, několik hodin trávil v hospodě. Mezi svými "kamarády". Žili spolu v jednom domě, žili však vedle sebe.

To co jsem okoukala doma, jsem pak žila v dospělosti! Neuměla jsem to jinak!

Díky poznání sebe jsem pochopila i své nastavení. Pochopila svou životní cestu. Pochopila proč se mi mnoho mých situací v mém životě stalo a opakovalo. Přijmula je, smířila se s nimi, odpustila a vykročila dál. Naučila jsem se a stále se učím žít vědomý život v lásce, v radosti, v hojnosti, ve zdraví a ve štěstí.

Být skvělou partnerkou, mamkou, kamarádkou, sestrou a podnikatelkou se člověk musí naučit!

Je to cesta. Je to životní rozhodnutí. Chybovat je lidské!

Jsem průvodkyní osobní přeměnou, osobní a vztahová koučka, lektorka komunikace, která se díky své empatii a vnímání dokáže velmi rychle napojit na každého z vás. Během pár chvil pochopit souvislosti vašeho života. Umí dát konstruktivní zpětnou vazbu, nový úhel pohledu na danou věc!