Celodenní transformační

seminář pro ženy

Jak se ve svém životě cítíte?

na objednání

Mám pro Vás cestu, jak z toho ven! Jak to změnit!

Co se na semináři dozvíte a naučíte

🧠 jak funguje naše podvědomí versus vědomí – jaký je mezi nimi rozdíl a jak nás ovlivňují v běžném životě

🧠 co je dlouhodobý a krátkodobý stres a jaký mají vliv na naši psychosomatiku

❤️ pojmy jako jsou sebehodnota/sebepřijetí/sebeláska jsou nedílnou součástí našeho života. Víte o nich? Máte je ve svém životě?

Co si vyzkoušíte přímo na sobě a ihned zavedete do svého života.

👄naučíte se otevřeně a věcně komunikovat

💁🏼naučíte se říct si o pomoc svému partnerovi, dětem, rodině, kolegovi, odborníkovi, svému okolí

👂víte, že nemusíte všechno zvládnout sama

ZA KAŽDOU SILNOU ŽENOU STOJÍ PŘÍBĚH, KTERÝ JÍ NEDAL NA VÝBĚR!
Nakeia Homer

Časový harmonogram a organizační informace:

 • ZAČÁTEK 9:00 HOD
  PREZENTACE - Mozek a jeho funkce. Jaký je rozdíl mezi naším podvědomím a vědomí. Jak naše hormony ovlivňují naši náladu (kortizol, serotonin, adrenalin). Eustres versus distres. Víte jaký je rozdíl mezi krátkodobým a dlouhodobým stresem? Jak nás a naše zdraví ovlivňuje?
 • 10 MINUT PAUZA
 • CVIČENÍ NA KOMUNIKACI 10:00
  Velmi účinná hra, při které odhalíme tvoje největší bloky při komunikaci. Získáš díky ní naší zpětnou vazbu. Naučíme tě vnímat rozdíl mezi správnou a špatnou komunikací. Naučíme tě poznat, v jakém řídícím motivu do komunikace jdeš. Zlepší se efektivita tvojí komunikace. Nebudeš se bát říct svůj názor, své pocity.
 • PAUZA NA OBĚD 11:30 – 12:30
 • SEBELÁSKA, SEBEHODNOTA
  Důležitá teorie, která tě naučí vnímat kanály lásky. Víš, jak sama sobě projevuješ lásku a pozornost? Uvědomuješ si, jak svému okolí projevuješ lásku? Dáváš svůj čas zadarmo, nebo je pro tebe a tvé okolí cenný? Role – kolik času trávíš v jednotlivých rolích? V kterých životních rolích se ztrácíš?
 • ZPĚTNÁ VAZBA, SPOLEČNÉ SDÍLENÍ 15:30 – 16:00

Jana Slezáková

Jsem osobní a vztahová koučka, průvodkyně osobní přeměnou a lektorka komunikace, která vám pomůže najít sebe sama/sám sebe. Díky celostnímu přístupu a různým metodám pochopíte vaše emoční nastavení, převzaté vzorce chování a zažité nefunkční návyky a přesvědčení.

Pokud pochopíme sebe, pochopíme i své okolí, svůj život a životy lidí kolem vás.

Jsem taková obyčejná holka z vesnice, která se narodila se srdcem na dlani a splnila si svůj sen. Holka, která díky osobnímu rozvoji, koučinku a intenzivní práci na sobě našla zpátky sama sebe a své životní hodnoty. Našla si své kouče, průvodce a mentory, kteří ji pomohli najít sebe samu a svůj směr. 

Lenka Jenšovská

Jsem vizionář, metodami osobního rozvoje se zabývám od roku 1998. Prošla jsem mnoha kurzy, vystudovala andragogiku, školila, podílela se na zajímavých vzdělávacích projektech, ale pořád to nebylo ono až jsem potkala celostní koučink a zjistila, že mě nejvíce naplňuje pomáhat lidem, být jim průvodcem, pomocníkem v jejich cestě za svým lepším životem.

Moje profesní i osobní cesta nebyla rovná, vedla hodně kostrbatými cestami s mnoha odbočkami. Díky nim jsem se naučila mnohému o sobě a o životě vůbec. V tom je moje největší síla. Nikdy jsem se nevzdala, neztratila optimismus a víru v sebe a v to, že si své sny mohu plnit.

 

Vyplň svou objednávku zde:

Co všechno svou účastí na semináři získáte

 • prostor k otevřenému sdílení
 • nový úhel pohledu na váš život
 • naší zpětnou vazbu
 • naší společnou podporu
 • sílu a odvahu ke změně
 • pochopíte sebe sama
 • vnitřní klid, že na svůj život nejste sami
 • podporu a sdílení stejně naladěných žen