Terapie psaním
aneb
vypište se ze svých vnitřních pocitů a naučte se lépe komunikovat se svým okolím.

Balíček konzultací 3+1 hodina

teorie + praktická cvičení dle aktuálního tématu, který řešíte

Vše co ukrýváme uvnitř nás, čeho se bojíme, co skrýváme se projevuje ve vnějším světě, v našich emočních reakcích, v našich životech.

Co je terapie psaním?

Terapii psaním je jednou z nejrychlejších terapeutických technik,  která pomáha vyrovnat se se situacemi a věcmi kolem nás. Je to technika, která dokáže zpracovat traumata, která nás tíží i několik let.  Je to prostředek, jak ze sebe dostat to, co neumíme, nechceme, nedokážeme nebo se bojíme říct nahlas. Vše co nás tíží na naší duši, zahlcuje náš mozek, přeneseme pomocí tužky na papír. Terapii psaním lze použít kdykoliv, kdekoliv a téměř nic nás nestojí. Jen se jí naučit a začít používat ve svém reálném životě. 

Při psaní si člověk rovná své myšlenky. Pojmenovává své emoce. Učí se chápat, co se nám v životě dělo, dějeproč se nám to děje

Náš mozek je obrovský stroj, který každý den přijímá až 70-80tisíc myšlenek, přesvědčení, vzorců z vnějšího světa, z médii, soc. sítí. Některé myšlenky nás ovlivní natolik, že se ve svém životě odpojíme od svých vlastních přesvědčení, od své vlastní cesty.

Terapie psaním nám pomáhá zorientovat se v našich myšlenkách. Naučí nás pojmenovat naše vnitřní sabotéry, bloky, strachy, touhy a přání. Díky terapii psaním poznáme své nastavení! Vše, co se bojíme říct nahlas, vše, o čem už několik dní, týdnů, měsíců i let přemýšlíme, dostaneme v lehkosti z hlouby své duše ven.

Díky této terapii pochopíte nejen sebe, ale i svá vnitřní traumata. Naučíme se mnoho věcí o sobě. Zjistíme, co se v našem životě zrcadlí, co se nám stále opakuje?

Díky terapii psaním dokážeme utřídit své myšlenky, své emoce, odhalit svou autenticitu!

CO DÍKY TĚMTO CVIČENÍM ZÍSKÁTE?

✍️ čas pro sebe

✍️ čas na utřídění myšlenek 

✍️ odbouráte stres a napětí v těle

✍️ naučíte se utřídit své myšlenky

✍️ naučíte se číst z textu

✍️ pochopíte, co Vám text o Vás říká.

✍️ naučíte se klást si otázky a odpovídat na ně

 ✍️ naučíte se poznat své rodové emoční vzorce, nastavení, myšlenky, přesvědčení, která Vás nepouští v životě dál! Emoční nastavení, které Vás paralizují, které Vás ničí, které Vám berou sílu! 

✍️ odhalíte své silné a slabé stránky

✍️ pojmenujete si své jedinečné talenty a dary

 

Víte, co Vás v životě posouvá, kdo Vás posouvá?

Víte, kam ve svém životě směřujete?

Víte, koho vedle sebe chcete mít a proč?

Terapie psaním je účinná metoda, kterou doporučují mnozí odborníci, terapeuti a psychologové!

Díky terapi psaní se zlepší Vaše komunikační a vyjadřovací schopnosti!

Díky terapii psaním se naučíte lépe popsat, co se uvnitř Vás odehrává! 

Díky terapii psaním se zlepší Vaše vztahy a Váš život!

Reference

Moje setkání s Janou, patřilo k těm, co neplánujete a přesto víte, že se mělo stát. Její životní progres je pro mě inspirativní a věřím, že bude i pro jiné. Jana citlivě volí slova, která jsou vhodná a ideálně sednou mě i jí na danou situaci. Člověku se plně věnuje, protože jej toleruje a respektuje. Její úvahy a hodnoty jsou promyšlené. Je poznat, že se rozvinula do své lepší budoucnosti. Rozhodně má co předat dál. Určitě podpoří i vaši jedinečnou šanci. A k tomu všemu, je její úsměv nakažlivý.
Zuzikonzultantka
Jana mi ukázala cestu, jak nacházet a odstraňovat vnitřní bloky, které mi stály na cestě za štěstím. Společně se mi podařilo nasměrovat můj život správným směrem. Jsem nyní daleko víc sám sebou, nechávám věci více plynout. Udělal jsem velký pokrok v komunikaci s partnerkou a dětmi. Za to všechno a nejen za to jsem Janě strašně vděčný. Je upřímná a jde rovnou k věci. Říká bez obalu svoji pravdu a nevadí ti jiný názor. Je schopná konstruktivní diskuze vedoucí k závěru.
Jirka Sedlický
Pre sedenia s pani Jankou Slezákovou som sa rozhodla z dôvodu, že som mala problem so zvládnutím a prekonávaním strachu v osobnom, pracovnom živote a v medziludskych vzťahoch. Počas sedení s pani Jankou som odpovedaním na jej otázky odkrývala v sebe slobodu, ktorá je vo mne uveznená. Vďaka našim spoločným sedeniam dokážem prekonávať strach v práci, prístupom k úlohám a k rôznym medziľudským situáciám. Tieto sedenia mi veľmi pomohli v procese odstraňovania bloku strachu z môjho života. Viem, že som stále na ceste. Avšak ďakujem za tento významný posun. Pani Janke veľmi ďakujem za jej promtnú schopnosť pochopiť moje ťažko čitatelné vnútorné pochody, za jej citlivosť, ľudskosť a profesionalitu zameranú na otvorenie sa.
Zuzana Maňasová
Jana mi velmi pomohla se odlepit ode dna. Její koučink doporučuji všem, kteří se tak trochu ztratili a hledají sami sebe, svoji hodnotu. Jana je vyškolená na to, aby poznala nesprávné naprogramování klientova mozku a aby ideálně sám klient řekl: aha, ten a ten program je třeba přenastavit tak a tak. Petra
Petra

Proč právě se mnou?

Mnoho let jsem žila odpojená od sebe, od svých hodnot. Nechápala mnoho situací, mnoho svých emočních reakcí. Posledních pár let jsem si připadala opravdu hrozně. Viděla se, jako ta nejhorší partnerka, manželka a maminka, s kterou se nedá žít. Měla v sobě pocity viny. Pocity prázdnoty. Úzkosti, paniku a dlouhodobý stres. Zároveň jsem měla potřebu zachraňovat, pečovat, řešit starosti a problémy druhých. Být pro všechny 24 hodin/7dní v týdnu/365 dní v roce. Rodina, děti, přátelé, kamarádi, práce, rodiče.

Byla ženou, která MILUJE PŘÍLIŠ. Nevěděla nic o fungování mozku, o fungování našeho podvědomí. Nezajímala se o psychohygienu/prevenci duše. Zapomínala vědomě relaxovat, odpočívat. Vědomě si neužívala čas pro sebe. Utíkala před sebou a svým životem. 

Často si kladla otázky:

Proč právě JÁ? Proč se to děje právě mně? Proč se mi situace v mém životě stále opakují? Proč neumím říkat NE. Proč se neumím vymezit. Proč mi s některými lidmi nejde komunikovat, nerozumíme si. I když jsem materiálně zabezpečená, mám v sobě pocity prázdnoty. Mám úzkosti, deprese. Často se mi spouští pláč. Cítím se sama. Nevěřím si a ztrácím svou vnitřní hodnotu. Rozdávám se pro všechny a toužím po uznání, lásce, respektu a přijetí. 

Odpovědi jsem našla uvnitř sebe.

Díky rekvalifikaci ve škole koučů. Díky pochopení, jak funguje náš mozek, naše podvědomí. Po absolvování několika kurzů a seminářů jsem se naučila několik technik, jak se svým podvědomím, se svými emocemi, se svými strachy pracovat. 

Jednou z těchto technik je právě TERAPIE PSANÍM.

Díky této terapii, která mě provázi od začátku mé cesty k sebepoznání, jsem pochopila mnoho ze svého života.

Pocházím z "normální" rodiny. I když jsem své rodiče z celého srdce milovala a miluji, jejich vztah nebyl pro mě určitě tím, který mě měl naučit vztahu mezi mužem a ženou! Mamka celý život čekala doma a nikdy jsem jí neviděla plnit si své sny. Taťka každý den, několik hodin trávil v hospodě. Mezi svými "kamarády". Žili spolu v jednom domě, žili však vedle sebe.

To co jsem okoukala doma, jsem pak žila v dospělosti! Neuměla jsem to jinak!

Díky poznání sebe jsem pochopila i své nastavení. Pochopila svou životní cestu. Pochopila, proč se mi mnoho mých situací v mém životě stalo a opakovalo. Přijmula je, smířila se s nimi, odpustila a vykročila dál. Naučila jsem se a stále se učím žít vědomý život v lásce, v radosti, v hojnosti, ve zdraví a ve štěstí. Učím se lépe komunikovat se svým okolím. Pochopila jsem, jak je důležitá volba slov, tón hlasu, intonace. 

 

Jsem průvodkyní na cestě k sebepoznání, sebepřijetí, k sebehodnotě. Jsem osobní a vztahová koučka, lektorka komunikace, která se díky své empatii a vnímání dokáže velmi rychle napojit na každého z vás. Během pár chvil pochopit souvislosti vašeho života. Díky vedenému rozhovoru, trefně položeným otázkám, Vás přivést k mnoha uvědoměním, aha momentům a k pochopení. Umí dát konstruktivní zpětnou vazbu, nový úhel pohledu na danou věc!

Vyplň svojí objednávku zde:

Co všechno konzultací získáš:

  • pochopíš sebe a své nastavení
  • poznáš sebe a své emoční vzorce chování
  • sebeláska, sebehodnota, sebepřijetí
  • uvedeš v rovnováhu svůj život
  • naučíš se mnohem lépe komunikovat a nebát se říct nahlas své pocity
  • zjistíš jak mít v životě radost, lásku, štěstí a hojnost
  • naučíš se být sám se sebou v souladu a harmonii
  • a je toho mnohem víc, stačí se jen rozhodnout ke ZMĚNĚ a začít