fbpx

Příběh mého loga

Cestu k mému prvnímu webu, k mému prvnímu logu, krásně vystihuje Paulo Coelho (brazilský spisovatel) – Zapomeň na pohodlí a jdi hledat svoje království.

Již od první chvíle, kdy jsem se rozhodla jít cestou podnikatelky a koučky, jsem toužila mít svůj web. Ta pravá chvíle přišla začátkem roku 2020. Oslovila jsem jednoho kamaráda a práce začala.

Sešli jsme se v příjemné kavárně a vše si spolu ujasnili, předali si navzájem úkoly.

V tu chvíli nastaly pro mě zásadní otázky: Jak má to tvoje logo vlastně vypadat? Kdo ho namaluje? Kdo ho vymyslí?

NÁHODY NEEXISTUJÍ!

Na internetu  se mi objevila jedna úžasná malířka z Brna, paní Jitka Miku. Oslovila jsem jí s dotazem:

„Dobrý den, měla bych na Vás prosbu. Dokážete mi prosím namalovat obraz tak, abych  si z něj mohla udělat logo?“ A odpověď zněla: „Ano, není problém. Jaká je vaše představa?“ A víte, co můj mozek na to? Hned věděl. Na obraze musí být znázorněno propletení sítě neuronů a obraz musí být veselý. Těžko se mi to vysvětluje. Říkala jsem si, jak to asi chudák paní pochopí? K mému překvapení přišla odpověď „Já vám naprosto rozumím. Dívám se na neurony každý den v mikroskopu…“ Chápete?

NÁHODY NEEXISTUJÍ!

Obraz se začal rodit a s ním i moje logo.

Nejdřív mělo tvar čtverce. Když ho viděla Hanička, tak mi dala do hlavy myšlenku. Maminko, proč z něj neuděláš kolečko nebo srdíčko. A světe div se!

Moje logo je krásné srdíčko rozdělené na čtyři oblasti.

Věděli jste, že srdce ze všech orgánů v lidském těle generuje nejsilnější elektromagnetické pole? Je tak silné, že jej lze naměřit i na několik kroků od vašeho těla. Navíc se mění v závislosti na vašich emocích.

Kromě elektromagnetického pole má srdce svou vlastní inteligenci, což je důvodem, proč někteří neurokardiologové o něm hovoří jako o mozku v srdci nebo také pátém mozku.

Podle neurokardiologů se srdce neskládá jen ze svalových buněk, ale tvoří ho z 60 až 65 procent neurony. Výzkumníci prováděli experimenty, které dokázaly, že role srdce není omezena jen na pumpování krve. Jsou přesvědčeni, že tento orgán má svoji vlastní inteligenci a že hraje významnou roli v tom, jak člověk nazírá na realitu. 

„Následuj své srdce“, i to byl jeden z hlavních důvodů mé životní přeměny.

Tento orgán nám dává pocítit intuici a jakési vnitřní vedení, ale potřebujeme klid a sebedůvěru, abychom pochopili, proč nás to táhne určitým směrem a pak se podle toho chovat s naprostou vírou ve výsledek. Naše cítění nám pomáhá chápat to, co je mimo logiku, takže je klíčem k pochopení našich spirituálních aspektů,“ vysvětluje Pao L. Chang. 

Mnoho fyziologických studií se v současnosti zabývá propojením srdce a mozku.

NÁHODY NEEXISTUJÍ

***

Mé logo ve tvaru srdce s propojenými neurony a EMOČNÍ ROVNICE….

***

Nervový systém srdce čítá zhruba 40 000 neuronů, či smyslových neuritů. Jednou z jejich funkcí je monitorovat srdeční hormony, neurochemické látky, tepovou frekvenci a informace o tlaku. Informace o těchto látkách se pak zasílají do mozku. Srdce a mozek tak spolu stále komunikují skrze nervový systém a elektromagnetické pole těla. Jde tedy o dynamický komunikační proces, ve kterém vědomí srdce může změnit způsob, jakým mozek zpracovává informace. Tento proces rovněž ovlivňuje proud energie v lidském těle.

Již od začátku jsem věděla, že si chci obraz vyzvednout sama. No, a když už pojedeme k Brnu, co si udělat výlet? Holky mají prázdniny, tak se trošku projedeme a užijeme si spolu krásné dva, tři dny.

Hned, jak jsme se vrátili, Hanička si zalezla k sobě do pokojíčku a během dvou dnů, vytvořila nádhernou prezentaci z naší cesty Za obrazem

Dovětek:

A co je s obrazem? Logo je na světě a já jsem šťastná. Můj cíl, který se mi v hlavě narodil v říjnu 2019, je 16.3.2020 na světě.

Sdílej

Zanechte komentář

Vaše jméno:
Váš web:
E-mail:
Zpráva:

Jana Slezáková, U Zámku 2, 273 05, Smečno, IČ: 08779317

webdesign: DTPak.cz s.r.o.