Individuální spolupráce 1 – 1  v oblasti intimity

Z důvodu omezené časové kapacity a individuálnímu přístupu je k dispozici pouze 6 míst.

Chceš individuální konzultaci ušitou na míru přímo tobě?

Jediný způsob, jak ji získat, je rezervovat si své místo na této stránce

Pročti si tuto stránku a zjisti, proč je tahle forma spolupráce ta, na kterou jsi dlouho čekal/a...

Individuální spolupráce v oblasti intimity je několikatýdenní, intenzivní spolupráce, kterou by rádo využilo mnoho žen, ale získá ji jen pár...

Jediný způsob, jak se mnou Janou Slezákovou začít dlouhodobě individuálně spolupracovat je rezervovat si své místo včas. 
Balíček LÁSKA obsahuje 2 + 2 koučinkových dvouhodinových konzultací + 3x série vaginálního mapování + 90 min. smyslné celostní masáže jako odměna pro tebe

Tohle si přečti, než uděláš cokoliv dalšího...

Vzkaz přímo ode mě:

Ženy, která sama dlouhou dobu hledala cestu, jak pochopit své pocity a prožívání v oblasti intimity. 

Někdy se nám zdá náš intimní život příliš složitý, příliš bolestivý, příliš nepochopitelný. Trápíme se! Vymýšlíme všemožné scénáře! Utíkáme sami před sebou nebo se začneme bránit či vyhýbat sexu! Několik měsíců či let tento "problém" neřešíme! V oblasti intimity stagnujeme. Ve vztahu často přežíváme! Mnozí onemocní! Často si klademe otázky, na které si neumíme odpovědět, a přitom je to tak jednoduché. Najít si pomoc. Umět si říct o pomoc. Začít svůj intimní život řešit dřív, než bude pozdě. Dojde k nevěře, rozchodu, či rozvodu

Někdy stačí pár minut, pár hodin, pár trefně položených otázek a odpovědi, které jsou uloženy někde hluboko ve nás spatří světlo světa.

Otázky, které jste si možná nikdy v životě nepoložili, nenapadli Vás.

Odpovědi, nad kterými se trápíme a přemýšlíme nad nimi měsíce roky jsou na světě. 

Cesty, které se ještě před pár okamžiky zdáli být nepřekonatelnéjsou jednodušší než jak vypadaly z dálky. 

Neexistuje lepší příležitost, čas nebo místo, které by ti umožnilo uvést do svého života nové úhly pohledu, nové návyky, nová přesvědčení, nové životní příležitosti.

Individuální spolupráce v oblasti intimity přímo se mnou je mnohem intenzivnější,

Vkládám do ní své srdce, empatii, nadhled, energii a hlavně své vlastní životní zkušenosti. S jediným cílem. Pomoci ti, pochopit sebe sama. Pochopit, proč se ti v životě děje to, co se ti děje! Pomoci ti díky funkčním metodám, změnit tvůj intimní život k lepšímu. Možná jsi zažila mnoho různých technik, terapii! Možná už máš za sebou psychologickou poradnu, užívání antidepresiv. Nic se však nevyrovná tomu, co zažiješ při individuálním spolupráci v oblasti intimity přímo se mnou.  

Již po prvních minutách našeho sezení zažiješ tolik „AHA“ momentů a „UVĚDOMĚNÍ“, po kterých dojde k následným procesům ZMĚNY ve tvém životě!

" Vložte víru do obav a vznikne strach. Vložte víru do naděje a vznikne odhodlání"

Napoleon Hill

Po individuálním spolupráci přímo se mnou budeš mít INFORMACE O SOBĚ a DOZVÍŠ SE TO, co tě ve škole nebo doma nenaučili:

Budeš vědět kdo jsi jako žena...

V čem je "problém" a čemu se "bráníš" ve svém intimním životě... 

Jaké podvědomé vzorce chování kopiruješ ve svém intimním životě z partnerského života svých rodičů...

Budeš mít jasně utříděné myšlenky, změna pro tebe nebude překážkou, ale životní výzvou, pokud se pro ni ROZHODNEŠ! Tvůj život změní svůj směr, budeš klidnější, vyrovnanější.

To vše za cenu, která by byla několika násobnější pokud po ní půjdeš sama. A nejde vůbec o peníze. Tou cenou, kterou ženy nejčastěji zaplatí, pokud své problémy, vnitřní zranění, křivdy a bolesti uvnitř sebe neřeší, je bohužel vlastní zdraví či vztah.


Zcela upřímně a otevřeně... Přijít na všechny mé bloky, vnitřní zranění mě stálo mnoho času, mnoho slzí, mnoho odříkání a desítky tisíc korun za profesionály, nástroje a sebevzdělání.

To vše co máte v sobě schováno, to co nechcete ukázat světu, to čeho se bojíte nebo se za to stydíte. To vše je potřeba uzdravit. Možná vám to někdo nevědomě potlačil, zavřel hluboko uvnitř vás samotných.

Ať už to byli rodiče nebo partneři. Postupně jste díky své životní cestě zavírali své srdce, aby vás další opakující se situace neranili. Postupem času jste díky své životní cestě zavírali svou vaginu, aby vás další opakující se situace neranili. Možná jí otvíráte či nabízíte až moc z různých pocitů viny, strachu ze ztráty či z ponížení. Možná máte v hlavě zmatek, protože nevíte, co máte dělat. Už není potřeba se bát, schovávat se a utíkat. Jsem teď tady já, abych vám pomohla vaše srdce otevřít. Jsem teď tady já, abych vám pomohla uzdravit nahromaděný stres, bolest a traumata uvnitř vaší vagíny. Nebudu Vás soudit, kritizovat, přehlížet vaše pocity. Budu Vám naslouchat, vnímat vaše pocity,  uslyším a uvidím vaše bolesti a strachy, polopravdy, které byly ukryty hluboko ve Vás.

Naučím Vás mluvit o svých pocitech, křivdách, bolestech, ale i o svých snech, přáních a touhách. O pocitech radosti, lásky a štěstí nejen se svými blízkými, partnerem, ale i se svým okolím. Naučím vás ten váš sexuální život žít a ne jen přežívat. Naučím, jak přestat žít život či představu druhých lidí a začít žít tu svou. Bez pocitu studu či ublížení.

Co je však nejdůležitější, naučím Vás naslouchat sama sebě. Tak jak já naslouchám vám, tak vy budete úplně stejně naslouchat svému tělu.

Naučím vás opět vnímat a naslouchat vaše zraněné dětské bytosti uvnitř vás.

Naučím vás naslouchat a vnímat zraněnou dospívající slečnu uvnitř vás.

Naučím vás vnímat a naslouchat ženu, matku, partnerku uvnitř vás, která zažívala bolest, ponížení či strach z odmítnutí.

Naučím vás říkat "NE" a  v lásce se vymezit.

Naučím Vás říkat "ANO" to se mi líbí, pokračuj.

V dětství jsme se naučili poslouchat naše rodiče, naše babičky a dědečky, naše kamarády, paní učitelky a doktory, poslouchat trenéry. V dospělosti pak posloucháme své partnery, rodiče, kamarády, lékaře. Zapomněli jsme však naslouchat svým vnitřním pocitům, svým vnitřním hlasům, své vnitřní ženě uvnitř nás.

 Naučíte se opět naslouchat sobě a svému tělu. 

... za cenu jedné platby ve výši pouze 13 500 Kč 

( Balíček LÁSKA obsahuje 2 + 2 hod koučovacích dvouhodinových konzultací + série vaginálního mapování (3x 120 min)
+ 90 min. smyslné celostní masáže jako odměna pro tebe)

Jak si zajistit svůj soukromou konzultaci v oblasti intimity...

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE VAŠE VNITŘNÍ ROZHODNUTÍ KE ZMĚNĚ.

JEDINÝ způsob, jak udělat ten první krok a začít individuálně spolupracovat přímo se mnou, je na této stránce. Doporučení pro zvýšení své šance získat pro sebe individuální terapii: Poslat mi tvůj vzkaz a já se ti ozvu zpět.

Čím pravdivěji a podrobněji odpovíte na jednotlivé otázky, při našem telefonickém rozhovoru, tím větší šanci budeme mít zjistit, zda je tento balíček LÁSKA pro vás.  Jste jen jedno kliknutí od životní příležitosti podat svou žádost a vrátit váš intimní život na vaší cestu dle vašeho vnitřního kompasu, dle vašich vnitřních nastavení, s mou osobní podporou.

Je jisté, že pokud zůstaneš ve starém nastavení, se starými destruktivními vzorci, návyky a přesvědčeními.  Ve strachu či odporu, nic se ve tvém intimním životě nezmění...

Anebo se rozhodneš stejně jako já před pár lety a .... může to dopadnout takto:

Budeš utíkat od svých problému k alkoholu, cigaretám, k přejídání, k nevěře, v nejhorším případě do nemoci
Budeš zakopávat své problémy pod postel a hrnout je pod koberec


užívat antidepresiva/farmaceutika

V některých případech je to nezbytně nutné. Zklidnit díky psychosomatikům svou mysl. Před pěti lety to pro mě byla jediná cesta, kterou jsem viděla. Díky celkovému pracovnímu vyhoření to pro mě byla „pomyslná“ záchrana. Jak moc jsem se mýlila. Antidepresiva na sedm měsíců potlačila mou osobnost, potlačila mé problémy, ale nevyřešila je. Nic jsem ve svém životě nezměnila, nic jsem nepochopila, neměla jak a kde. Celé se mi to opakovalo po dvou letech. Tentokrát jsem našla alernativní cestu, cestu intenzivní práce na sobě - koučink, vaginální mapování a celostní smyslné masáže. 

budeš házet vinu na druhé, obviňovat rodiče, partnery, své okolí, stěžovat si na celý svět

I to byla moje cesta. Bohužel se díky ní utvrzujeme jen v roli oběti. Náš život se nemění. To, že si za spoustu situací ve svém životě můžeme sami je bohužel pravda. Je to díky našemu nastavení. Díky našim letitým zlozvykům, návykům a přesvědčením si určité situace a lidi do svého života přitahujeme stále dokola. I já kopala kolem sebe, i já házela vinu a obviňovala své okolí. Dnes už vím, že to byla má přesvědčení z dětství, má nízká osobní hodnota, mé emoční návyky, které mě dovedly do stavu vyhoření a do nemoci. 

Budeš si i nadále stěžovat svým kamarádům/kám, maminkám na to, jak to máš v životě těžké!

I, to mám za sebou. Trvalo mi 10 let, než jsem pochopila, že tito lidé mi nepomůžou. Mám je ráda, ale také dnes vím, že můj čas je příliš vzácný, na to abych hodiny visela na telefonu či ho trávila ve stále se dokola opakujících rozhovorech. Chci si svůj život užít jinak. Tito lidé mi často dávali nevyžádané rady a já jim. Nenaslouchaly jsme jedna druhé a stále si "mlely" to své. Naši situaci to často neřešilo. Nechápaly jsme jedna druhou a často se utvrzovaly ve svých bolestech, ve svém strachu. V některých situacích jsem neznala svou hodnotu a v jiných se zase povyšovala a hodnotu si uměle navyšovala. Dodnes slyším věty typu:  Na to si musíš zvyknout! Co ti pořád chybí? Na co si stěžuješ? Vždyť máš všechno. Přeci neopustíš hodného muže. Neuměla jsem na tyto věty reagovat. Byla často v roli oběti. Neuměla pracovat se svými emocemi. Ve chvíli, kdy jsem se rozhodla odejít, obviňovala jsem všechny okolo.  Proč? Nechápala jsem, že si za to můžu jen já sama. Byla jsem přeci ta silná holka, co všechno zvládne! Nechápala, že největší mou silou je ukázat svou zranitelnost a naučit se říct si o pomoc. Musela jsem skončit na totálním dně, v totálním vyčerpání a nemocná, abych se probudila. Do té doby jsem to chtěla vše zvládnout sama s pomocí svých kamarádek a kamarádů, s pomocí manžela. Tu pomoc, kterou jsem skutečně potřebovala jsem našla až u odborníků, kteří se na problematiku intimity a sexuality zabývají.  Ve finále jsem si uvědomila, že potřebuji přestat soudil, radil, utíkat a začít naslouchat, klást otázky a zůstat, abych našla cestu zpátky k sobě, ke svému tělu, ke zdravím a láskyplným vztahům. Najít sebe a svůj vlastní směr.

anebo využiješ nabídku balíčku LÁSKA a stejně jako já půjdeš cestou koučinku, vaginálního mapování a celostní masáže.... Nechala si nastavit zrcadlo, kterému jsem již začala rozumět. Tím u mne došlo k vnitřní transformaci a ke změně a díky tomu se  změnilo i mé okolí.

cesta zpátky k sobě pomocí koučovacího rozhovoru
Vaginální mapování aneb nauč se naslouchat své intimitě

Jak se v tom cítíš? Jak se cítí tvoje tělo? Nebojíš se o své zdraví? Já se cítila hrozně! Bála se o sebe, ale nepřipouštěla si to! Mě se přeci nic nemůže stát. Jsem zdravá! Svou frustraci z mé životní situace jsem občas zapíjela sklenkou alkoholu, po které se mé úzkosti ještě zhoršili a vytvořila si reflux jícnu, zánět žaludku, panické ataky, zatuhlost celého těla, částečné ohluchnutí na levé ucho. Pocity prázdnoty jsem zajídala sladkým. Naše manželská krize vyvrcholila nevěrou. Proč? Neměla jsem kolem sebe lidi, kteří by mě nastavili zrcadlo. Byla jsem úplně odpojená od sebe a svých životních hodnot. Dělala přesně to, co dělají všichni, to co mi radili všichni kolem mě, ikdyž jsem s tím vnitřně nesouhlasila, bojovala s tím a trápila se! Stálo mi to deset let života a mé zdraví. Dnes už vím, že to tak být nemusí. Je důležité poznat sám sebe a pracovat na sobě.

I to jsem dělala. Problémy s dluhy mé blízké osoby jsem se snažila vytěsnit. Celá naše rodina dělala, že je nevidí. Na venek vše bylo v pořádku. Před okolím se o těchto věcech přeci nemluví. Vždyť o co jde! Nějak se to vyřešilo, tak co. Jak nás těch deset let vnitřního stresu a napětí všechny poznamenalo, víme jen my. Špatná komunikace, lži a polopravdy, strach a nevědomost, nedorozumněnínarušila vztahy v rodině, stála nás všechny zdraví. Někdo musel i zemřít. Proč? Protože jsme hrnuli vše pod koberec! Protože mnoho členů v naší rodině nevyhledalo odborníka! Díky této životní zkušenosti vím, jak je důležité pracovat na sebelásce, sebehodnotě. Jak je důležité pracovat na umění vymezit se svému okolí i svým blízkým. Jak je důležité umět říkat NE!

Můžete i nadále hrát hru na šťastné.

Můžete se i nadále přetvářet a tvrdit jak máte kvalitní sexuální život nebo si naopak stěžovat jak nic necítíte, jak neprožíváte orgasmus, jak máte vedle sebe partnera, který vás nepřitahuje, nechápe, nevnímá!

Nebo ... můžete požádat o pomoc a vyplnit žádost na individuální terapii přímo se mnou teď hned (Pokud bude volná kapacita, dohodneme si společnou spolupráci a individuální plán) Vše po úhradě jednodné ceny 30.000 kč)

Vzhledem k tomu, jakou hodnotu pro vás život má celá tříměsíční individuální terapie 10x2hod s mnoha UVĚDOMĚNÍMI a AHA momenty (někomu možná zachrání i život) ... návratnost investice do sebe, do svého života, do svého zdraví je nevyčíslitelná.

Připravená a rozhodnutá začít? Tak stačí udělat první druhý krok vyplnit svou žádost o individuální spolupráci  1-1 přímo se mnou!

JDEŠ DO TOHO!