Terapie

slovem - psaním - zrcadlem - dotekem - dechem - v přírodě

BOHATÍ BOHATNOU A CHUDÍ CHUDNOU. KVŮLI MYŠLENKÁM, KTERÉ SI OPAKUJÍ.

Naše mysl nás ovládá. Naše podvědomá část je naprogramovaná přesvědčeními, myšlenkami, kterým věříme. Chcete-li tato přesvědčení změnit a využít je tak pro svůj život k naplnění všeho, po čem vroucně toužíte, potřebujete se nejprve stát prvotřídními pozorovateli dění ve Vaší vlastní mysli, pozorovateli svých emocí a myšlenek, pocitů, vjemů a obrazů, které se Vám během dne přehrávají na plátně představ a vzpomínek.

Terapie slovem, psaním, zrcadlem, dechem, dotekem a v přírodě Vám k tomu pomůžou. 

JAK?

Čtěte pozorně níže

Naslouchám. Pokládám otázky, na které si odpovíš. Možná nebudeš znát odpověď hned a i to je v pořádku. Možná budeš potřebovat ode mne pomoct a já to ráda udělámMozek se bude učit opět přemýšlet. Odpověď, na kterou čekáš možná několik let, spatří světlo světa. Pochopení tvé situace přijde během pár minut, možná několika měsíců. Některá otázka i odpověď tě překvapí, některá zaskočí, u některé si něco uvědomíš. Dojdou ti souvislosti. Přijde k tzv. AHA momentu, neboli okamžiku pochopení. Při sezení dojde k zastavení, zamyšlení, ztišení. Získáš nový úhel pohledu na svůj život. Možná prvně v životě nahlas řekneš, co tě roky trápí, bolí, s čím si nevíš rady, z čeho máš strach.A já tě nebudu hodnotit ani soudit. Nebudu tě kritizovat. Budu tě chápat, naslouchat ti a podpořím tě.

Terapie psaním je komunikační nástroj. Je jednou z nejrychlejších terapeutických technik, která pomáhá vyrovnat se se situacemi a věcmi kolem nás. Je to technika, která dokáže zpracovat traumata, která nás tíží i několik let. Je to prostředek, jak ze sebe dostat to, co neumíme, nechceme, nedokážeme nebo se bojíme říct nahlas. Vše co nás tíží na naší duši, zahlcuje náš mozek, přeneseme pomocí tužky na papír. Terapii psaním lze použít kdykoliv, kdekoliv a téměř nic nás nestojí

Terapie psaním je účinná metoda, kterou doporučují mnozí odborníci, terapeuti a psychologové

Jak se jí naučit a začít používat ve svém reálném životě?

Terapie zrcadlem je nástroj, který používám moc ráda ve svém životě i své praxi. Je to technika, kdy se pomocí zrcadla učíme vědomému poznání sebe sama. Odhalujeme naše emoční reakce, obranné mechanismy a učíme se řeči těla. Je to rychlý a účinný prostředek, jak se podívat skrze naše oči do hloubky naší duše. Podívat se na sebe jako na jedinečnou bytost. Nastavit sami sobě zrcadlo. Naučit se milovat a být milovaní. Naučit se přijmout sebe sama. Vidět se takový, jací doopravdy jsme a čemu ve skutečnosti věříme.

Terapie dotekem zahrnuje jednu významnou ingredienci a tou je vědomí dotek Je to takový druh doteku, kterým vyjádřím svou plnou přítomnost v kontaktu s druhým člověkem. Věnuji mu svou absolutní pozornost i péči a neodbíhám myšlenkami někam pryč. Jsem tu jen a pouze pro něj, tady a teď, po celou dobu masáže.

Dotek rozhodně patří mezi základní lidské potřeby. Bez něho začínáme chřadnout fyzicky i psychicky. Vědomý láskyplný dotek má za následek vyplavování hormonů, které jsou důležité pro zdravou funkci celého organismu. Hlazením se velmi rychle snižuje hladina tělesného napětí i stresu a dostavují se pocity lásky a důvěry.

TERAPIE DECHEM

TERAPIE V PŘÍRODĚ

Pro více informací a objednání nám prosím vyplňte jméno, telefon a email

Po odeslání Vás budeme kontaktovat