Vedený dotek

Návrat ke svému tělu, ke své intimitě, k sebepřijetíLéčení jizev a traumatu pro muže i ženy - porod, nástřih, císařský řez, jizva po operaci, znásilnění, bolavý sex, odpojení se od svého těla atd. )

Dotek je jedním z pěti smyslů, díky kterému se můžeme napojit na své či partnerovo tělo. Zahrnuje jednu významnou ingredienci a tou je vědomě vedený dotek. Je to takový druh doteku, kterým vyjádříme svou plnou přítomnost v kontaktu sami se sebou či s druhým člověkem. Věnujme sami sobě či druhému člověku svou absolutní pozornost i péči a neodbíháme myšlenkami někam pryč. Jsme tu jen a pouze pro něj, tady a teď, po celou dobu vedeného dávání a přijímání masáže.

Dotek patří mezi základní lidské potřeby. Bez něho začínáme chřadnout fyzicky i psychicky. Vědomě láskyplně dávaný dotek má za následek vyplavování hormonů, které jsou důležité pro zdravou funkci celého organismu. Hlazením se velmi rychle snižuje hladina tělesného napětí i stresu a dostavují se pocity lásky, důvěry a štěstí.

Naučte se zažít hlubokou relaxaci a uvolněníPočáteční rozhovor

 S každým klientem či klientkou si nejdříve 5 minut povídám. Vytvoříme tak bezpečný prostor a důvěru.

Rituální úvod

Rituální úvod začíná společným sjednocením dechu. Dojte tak k pozvolnému uvolňování napětí a stresu. Klient/ka  se tzv. rozpustí do těla.

Celostně vedený dotek

Následuje samotné přijímání celostní masáže, kdy se střídají různé druhy doteků od konečků prstů až po kořínky   vlasů. Nejde tedy jen o promasírování svalů, ale i o hýčkání celého těla nebo jeho částí.

O nás

Každé sezení, které nabízí škálu masážních terapií, je šité na míru. Od ošetření konkrétního zranění po jednoduché odbourání každodenního stresu, budeme s vámi pracovat, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Nabídka masáží

Léčivá síla vědomého doteku

Vedený dotek pomáhá k vrácení se k sobě, ke svému tělu. Vnímání pocitů, které se odehrávají uvnitř nás a to následně otevřeně a beze strachu komunikovat ven.

Vedený dotek nám může pomoci uvolnit vnitřní stres a napětí. Vedený dotek však může i otevřít a začít léčit naše "roky zapouzdřená" traumata, bolesti, křivdy, zneužívání atd. 
Vedený dotek uvolní potlačené emoce. 

Vše je povoleno - pláč, smích, vztek, ztuhnutí, uvolnění. 

30 min - 60 min - 90 min

Moje nabídka

 
Harmonizační masáž celého těla (60 -120min)
Uvolňující masáž hlavy (30-60 min)
Relaxační masáž nohou a rukou (30 - 60 min)

Harmonizační masáž celého těla

vyberte si jednu z možností
  • 900 Kč / 30 min
  • 1 800 Kč / 60 min
  • 2 250 Kč / 90 min
  • 3 000 Kč / 120 min

Uvolňující masáž hlavy

vyberte si jednu z možností

  • 450 Kč / 30 min
  • 900 Kč / 60 min
  • 1 200 Kč / 90 min

Relaxační masáž nohou a rukou

vyberte si jednu z možností

  • 450 Kč / 30 min
  • 900 Kč / 60 min
  • 1 200 Kč / 90 min

Práce s dotekem

Energetická masáž celého těla

Zažijte hlubokou relaxaci a uvolnění. Dopřejte svému tělu techniky, které Vaše tělo přivedou k vnitřnímu klidu. Masáž, která Vás vrátí zpátky k sobě, možná u ní i usnete. S každým klientem si díky vstupnímu pohovoru vytvoříme bezpečný prostor a důvěru. Nastavíme si jasná pravidla a hranice, která jsou při masáži velmi důležitá. Následuje rituální úvod díky kterému dojde k společnému sjednocení dechu. Dojte tak k pozvolnému uvolňování napětí a stresu. Klient se tzv. rozpustí do svého těla. Následuje samotné přijímání celostní masáže, kdy se střídají různé druhy doteků od konečků prstů až po kořínky vlasů. Různá intenzita doteku.

Nejde tedy jen o promasírování svalů, jde především o hýčkání celého těla nebo jeho částí.

Uvolňující masáž hlavy

Uvolňující masáž hlavy je 30ti minutová technika, při které vypnete svou mysl. Upadnete do naprostého pocitu relaxace
a odpojení se od vnějšího světa. Zapomenete na každodenní stres a vnitřní napětí.
Je to taková SOS pomoc při které možná i usnete. Dodáte tak svému tělu potřebný odpočinek
a relaxaci při každodenní shonu
a stresu.
Tato masáž je vhodná pro ženy i muže, kteří často ve svém životě přemýšlí. Mají mnoho starostí
a zodpovědnosti. Neumí tzv. vypnout hlavu. Ta je pak přetížená, unavená, bolavá.

Dovolte si 30 minut jen pro sebe. Dovolte své mysli restart a odpočinek a uvidíte jak Vaše mysl opět začne být kreativní.

Relaxační masáž zadní části těla  

Tato masáž Vás uvolní a zrelaxuje. Rozproudí energii uvnitř Vašeho těla. Přivedou Vaše tělo k intenzivnímu prožitku a napojení se na sebe sama. U někoho možná dojde i k uvolnění emocí a i to je v pořádku. 

Při masáži se střídají různé druhy doteků od konečků prstů až po kořínky vlasů. Nejde tedy jen o promasírování svalů, ale i o hýčkání jeho zadní části a jednotlivých částí.

Vyberte si jednu z výše uvedených masáží a nechte se hýčkat.

Vědomě vedený dotek Vás naplní hřejivým pocitem lásky, hluboké relaxace a odpočinku.

Celostní masáže

Jste v dobrých rukou

CO JE DŮLEŽITÉ PŘED MASÁŽÍ UDĚLAT?

Udělat si dostatečný prostor a čas, aby byl prožitek co možná nejintenzivnější. Nejméně půl hodiny před masáží vypnout svůj mobilní telefon a nesledovat žádné soc. sítě. Pokud máte děti, zajistit si hlídání. Vše ostatní už bude na mně.