Autentická zpověď je můj vlastní životní příběh, má vlastní životní cesta určená přímo pro tebe.

AUTENTICKÁ ZPOVĚĎ

Z důvodu citlivosti témata a mé autenticitě je přístup k tomuto videu omezený a získá ho jen někdo.

Chceš získat přístup k mému autentickému videu o mé intimitě, odpojení se od sebe jako od ženy a léčivé síle vaginálního mapování?

Jediný způsob, jak ho získat, je vyplnit objednávku na této stránce.

Poslechni si toto video a zjisti, proč jsou informace v něm přesně tím, na co jsi dlouho čekala...

Autentická zpověď je několika minutové video, můj vlastní životní příběh, který prožívá mnoho žen, jen o tom nemluví...

Vzkaz přímo ode mě:

Obyčejné holky z vesnice, která sama dlouhou dobu hledala cestu zpátky k sobě, ke svému tělu, ke své intimitě.

Tohle si přečti, než uděláš cokoliv dalšího...

Někdy se nám zdá náš život příliš složitý, příliš bolestivý, příliš nepochopitelný. Trápíme se! Vymýšlíme! Utíkáme! Neřešíme! Stagnujeme! Přežíváme! Často i onemocníme! Klademe si otázky, na které si neumíme odpovědět. Přitom je to tak jednoduché. Najít si pomoc. Umět si říct o pomoc. Začít svůj život řešit dřív, než bude pozdě. Věřte, že vím o čem mluvím. Neřešený sexuální život, týkající se přímo mé osoby, jsem nechala dojít až příliš daleko.

Proč? Neuměla si říci o pomoc. Styděla se. Bála se! Nalhávala si, jak to zvládnu sama.

A přitom někdy stačí pár minut, pár hodin, pár trefně položených otázek od terapeuta, odborníka a odpovědi, které jsou uloženy někde hluboko v nás spatří světlo světa.

Odpovědi, nad kterými jsem se trápila a přemýšlela nad nimi roky jsou na světě. Cesty, které se ještě před pár okamžiky zdály být nepřekonatelné, jsou jednodušší než jak vypadaly z dálky.

Neexistuje lepší příležitost, čas nebo místo, které by ti umožnilo uvést do svého života nové úhly pohledu, nové návyky, nová přesvědčení, nové životní příležitosti v oblasti intimity a sexuality.


Moje vlastní autentická zpověď
je otevřením mé duše, mé intimity.


Vkládám do něj z odstupem času své srdce, empatii, nadhled, energii a hlavně svou vlastní životní cestu, vlastní životní zkušenosti. S jediným cílem, pomoci ti, pochopit sebe sama. Pochopit, proč se ti v životě děje to, co se ti děje! Pomoci, ti díky funkčním metodám, změnit tvůj život v oblasti intimity k lepšímu. Možná jsi už ve svém životě zažila mnoho bolesti a zklamání. Mnoho nepochopení, domněnek a lží. Možná už máš po krk všech mužů. Uzavíráš se do sebe. Tíží tě rozvod! Nevěra! Bolestivý rozchod s mužem tvých snů. Poslechni si autentickou zpovědi přímo se mnou, s ženou, která si prošla vztahovým, osobním i sexuálním vyhořením.

Již po prvních minutách autentického videa možná poznáš sebe sama. Zažiješ mnoho „AHA“ momentů a „UVĚDOMĚNÍ“, po kterých dojde k nastartování procesů ZMĚNY ve tvém životě!

Zaplatila jsem příliš vysokou cenu, která byla mnohonásobně bolestivější, protože jsem na ni zůstala až moc dlouho. A nejde vůbec o peníze. Tou cenou, kterou jsem zaplatila, protože jsem své problémy, vnitřní zranění, křivdy a bolesti v oblasti intimity, sexuality a partnerství, neřešila dřív, bylo mé vlastní zdraví, krach vztahu, nevěra, fyzické i psychická manipulace, nedosažitelný partner a mnoho dalšího.

NEVADÍ MI ŽÍT V MUŽSKÉM SVĚTĚ, POKUD V NĚM MOHU BÝT ŽENOU.

Marilyn Monroe

Po autentické zpovědi přímo se mnou budeš vědět víc než jsi se MOŽNÁ kdy dozvěděla ve škole nebo od svých rodičů.

 
Budeš mít přímou životní zkušenost od ženy, pro kterou změna byla před pár lety nepřekonatelnou překážkou.
Budeš mít autentickou zpověď od ženy, pro kterou byl sex, intimita bolestivým zážitkem, povinností, více méně traumatem.
Budeš mít inspiraci od ženy, která díky své změně myšlení, intenzivní prací na sobě změnila svůj vztah k sobě, ke své intimitě ve výzvu.

Můj život změnil svůj směr. Kam? To se dozvíš v autentické zpovědi natečenou přímo pro tebe.