Energie pro život

Je říjen 2019, je nádherný podzimní den a já sedím na zahradě našeho domu. Dívám se na vše co jsme společně vytvořili a přitom uvnitř sebe cítím obrovskou prázdnotu. Jsem apatická a má vnitřní bolest je větší než mé ego. Uvědomuji si, že už dál nemůžu, že už to sama nezvládnu. Jsem bezradná a vím, že musím ve svém životě něco změnit. Vím, že se musím vydat na cestu "do hlubokého lesa", abych poznala své stinné stránky, které mne dovedly na pokraj mých sil a životaschopnosti. Vím, že už delší dobu nevydržím. Nemůžu už ani brečet. Vím, že potřebuji pomoc.

Pochopila jsem, že potřebuji pomoc. Nemám kam jít a má duše krvácí. Jsem naprosto duševně i fyzicky vyčerpaná. Hledám pro sebe bezpečí. V tento moment došlo u mne k rozhodnutí. Jsem rozhodnutá celou svou bytostí, léčit svou duši, zachránit a uzdravit svůj život a vztahy v něm, i kdyby to mělo trvat do konce mého života.

Mám strach a přesto cítím obrovskou víru v sebe, že to zvládnu.

Najdu si své první kouče, kteří mi dodávají odvahu a já cítím bezpečí. Cítím, že se mohu svěřit. Začínám pracovat na sobě a tato práce již trvá čtyři roky a díky ní došlo u mne k nastavení se zpět na život a díky ní vznikl i název mé značky - ENERGIE PRO ŽIVOT.

více na www.janaslezakova.cz