INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE 1-1

Individuální koučink 1 – 1 je spolupráce ušitá na míru.

Z důvodu omezené časové kapacity a individuálnímu přístupu je k dispozici pouze 6 míst.

Chceš individuální koučink ušitý na míru přímo tobě?

Jediný způsob, jak ho získat, je vyplnit žádost na této stránce

Pročti si tuto stránku a zjisti, proč je tahle forma spolupráce ta, na kterou jsi dlouho čekal/a...

Individuální dlouhodobí koučink je několikatýdenní, intenzivní spolupráce, kterou by rádo využilo mnoho lidí,
ale získá ji jen pár...

Jediný způsob, jak se mnou Janou Slezákovou začít dlouhodobě individuálně spolupracovat na postavení tvého mostu přes minulost, je podat žádost o balíček dvouhodinových konzultací na další stránce. Pokud se ti stránka načte, znamená to, že je aktuálně volný slot k odeslání žádosti.

Tohle si přečti, než uděláš cokoliv dalšího...

Vzkaz přímo ode mě:

Obyčejné holky z vesnice, která sama dlouhou dobu hledala cestu, jak postavit most přes vlastní minulost.

Někdy se nám zdá náš život příliš složitý, příliš bolestivý, příliš nepochopitelný. Trápíme se! Vymýšlíme! Utíkáme! Neřešíme! Stagnujeme! Přežíváme! Onemocníme! Často si klademe otázky, na které si neumíme odpovědět, a přitom je to tak jednoduché. Najít si pomoc. Umět si říct včas o pomoc. Začít svůj život řešit dřív, než bude pozdě.

Někdy stačí pár minut, pár hodin, pár trefně položených otázek a odpovědi, které jsou uloženy někde hluboko ve nás spatří světlo světa.

Odpovědi, nad kterými se trápíme a přemýšlíme nad nimi roky jsou na světě. Cesty, které se ještě před pár okamžiky zdáli být nepřekonatelné, jsou jednodušší než jak vypadaly z dálky.

Neexistuje lepší příležitost, čas nebo místo, které by ti umožnilo uvést do svého života nové úhly pohledu, nové návyky, nová přesvědčení, nové životní příležitosti.

Individuální koučink přímo se mnou je mnohem intenzivnější,

Vkládám do něj své srdce, empatii, nadhled, energii a hlavně své vlastní životní zkušenosti. S jediným cílem. Pomoci ti, pochopit sebe sama/sám sebe. Pochopit, proč se ti v životě děje to co se ti děje! Pomoci, ti díky funkčním metodám, změnit tvůj život k lepšímu. Možná jsi zažil mnoho různých technik, terapii! Možná už máš za sebou psychologickou poradnu, užívání antidepresiv. Nic se však nevyrovná tomu, co zažiješ při individuálním koučinku přímo se mnou.  

Již po prvních minutách našeho sezení si zvědomíš mnoho svých limitujících návyků a přesvědčení. Naučíš se první akční kroky, po kterých dojde k procesům ZMĚNY ve tvém životě!

" Vložte víru do obav a vznikne strach. Vložte víru do naděje a vznikne odhodlání"

Napoleon Hill

Po individuálním koučinku přímo se mnou budeš vědět VŠE co tě ve škole nebo doma nenaučili:

Budeš vědět kdo jsi, kam ve svém životě jdeš... a taky s kým!

Budeš mít jasně utříděné myšlenky, změna pro tebe nebude překážkou, ale životní výzvou.
Tvůj život změní svůj směr, budeš klidnější, vyrovnanější.

To vše za cenu, která by byla několika násobnější delší pokud po ní půjdeš sám/sama. A nejde vůbec
o peníze. Tou cenou, kterou lidé nejčastěji zaplatí, pokud své problémy, vnitřní zranění, křivdy a bolesti neřeší je bohužel vlastní zdraví.


Zcela otevřeně... Přijít na všechny mé bloky, vnitřní zranění mě stálo mnoho času, mnoho odříkání a statisíce korun za profesionály, nástroje a vzdělání.

To co máme v sobě schováno, to co nechceme ukázat světu, to čeho se bojíme nebo se za to stydíme, to vše nás uvnitř sžírá, tlačí, bolí. Uzavíráme se do sebe, potlačujeme se, učíme se obranné mechanismy, 

vymlouváme se a přežíváme. Neumíme otevřeně a pravdivě komunikovat.

Máme v sobě pocity viny, křivdy a ublížení. Postupně si díky své životní cestě zavíráme svá srdce, aby nás další opakující se situace neranili.

To však není nutné!

Někdy máme v hlavě zmatek, protože nevíme co řešit dřív. Jak se k dané situaci postavit. Jak jí vyřešit.

Utíkáme k alkoholu, k nevěře, do nemoci, do práce, k adrenalinovým sportům.

Už není potřeba se bát, schovávat se a utíkat.

Jsem teď tady já, abych ti pomohla tvé srdce otevřít. 

Já tě poslouchám, vnímám tvé pocity, naslouchám ti a slyším tvé bolesti, strachy, 

polopravdy, které byly ukryty hluboko ve tvém podvědomí.

Víš proč? Prošla jsem si tím ve svém životě sama!

Co se díky konzultaci naučíš?

Naučím tě mluvit o svých pocitech, křivdách i bolestech. Přemýšlet o svých snech, přáních a plánech. Nahlas mluvit o pocitech smutku, zklamání i osamění.  O pocitech radosti, lásky a štěstí nejen se svými blízkými, ale i se svým okolím. Naučím tě ten tvůj život žít a ne jen přežívat. Naučím tě nežít život druhých.
Naučím tě přemýšlet o svém životě!

Co je však nejdůležitější, naučím tě poslouchat sám sebe. Tak jak já poslouchám tebe, tak ty budeš úplně stejně tak poslouchat sám sebe. Naučím tě vnímat a poslouchat tvé zraněné dětské bytosti uvnitř tebe.

V dětství jsme se naučili poslouchat naše rodiče, naše babičky a dědečky, naše kamarády, paní učitelky a doktory, poslouchat trenéry, ale zapomněli jsme naslouchat svým vnitřním pocitům, poslouchat své vnitřní hlasy, pečovat a podpořit sami sebe.

... za cenu jedné platby dle počtu sezení a aktuálního ceníku 

Jak si zajistit svou soukromou několikaměsíční práci s tělem, duší a myslí...

Konzultace 1-1

JEDINÝ způsob, jak udělat ten první krok a začít individuálně spolupracovat přímo se mnou, je na této stránce. Doporučení pro zvýšení své šance získat pro sebe individuální koučink: Vyplň precizně svou žádost.

Čím pravdivěji a podrobněji odpovíš na jednotlivé otázky, tím větší šanci bude mít tvoje žádost v porovnání s ostatními, aby byla přijata. Jsi jen jedno kliknutí od životní příležitosti podat svou žádost a vrátit svůj život na tvou cestu dle tvého vnitřního kompasu, dle tvých vnitřních nastavení s mou osobní podporou.

Je jisté, že pokud zůstaneš ve starém nastavení, se starým destruktivními vzorci, návyky a přesvědčeními nic se ve tvém životě nezmění...

Pokud se tohle všechno vydáš dělat na vlastní pěst... Může to dopadnout takto:

Najdeš si psychologa

Možná tě to nebude nic stát, ale tvůj život se nikam moc nepohne. Za deset minut, které si na tebe dle tabulek udělá tvůj život nevyřeší! Budeš jich muset nejspíš vyzkoušet více, abys našel slušného, ​​s dostatečnou časovou kapacitou ... a bude trvat nejspíš měsíce, možná i roky, než tě dostatečně pozná a po pravdě z vlastní zkušenosti vím, že záleží jen na nás, co mu chceme říct!

Koupíš si tisíce knih, přečteš miliony článků a příspěvků

Zcela otevřeně. I já si touto cestou prošla. K některým knihám jsem se ještě nedostala. Všechny články a příspěvky nelze číst do nekonečna. Mnoho z nich byla zbytečná investice nejen mého času, ale i financí. Ve finále jsem zjistila, že se v nich píše dokola to samé. Neuměla jsem tyto informace, ale uvést do svého života. Některé pojmy si špatně vykládala. V jednu chvíli si připadala přehlcená informacemi a musela jsem zvolnit. Až ve chvíli, kdy jsem díky svému koučovi a mentorovi, zavedla do svého života a do své praxe, začali se dít „zázraky“ a změny! Zároveň platí, že žádný kouč, ani psycholog neudělá práci za tebe, takže je potřeba dokonale pochopit fungování našeho mozku a jeho podvědomé a vědomé části. Naučit se říkat NE a zdravě se vymezit a zařadit účinné metody do svého každodenního života.

Budeš si i nadále stěžovat svým kamarádům/kám, maminkám na to jak to máš v životě těžké!

I já to mám za sebou. Trvalo mi 10 let, než jsem pochopila, že tito lidé mi nepomůžou. Mám je ráda, ale čas s nimi už trávit nechci. Můj čas je totiž příliš vzácný. Chci si svůj život užít jinak. Tito lidé mi dávají nevyžádané rady, neposlouchají mě, neřeší mou situaci, nechápou mě. Jen mě utvrzují v mé bolesti, v mém strachu. V mé nízké sebehodnotě. Slyším jen věty: Na to si musíš zvyknout! Co ti pořád chybí? Na co si stěžuješ? Vždyť máš všechno. Ve chvíli, kdy jsem je nejvíce potřebovala tu pro mě nebyli. Proč? Byla jsem přeci ta silná holka, co všechno zvládne! Musela jsem skončit na totálním dně, v totálním vyčerpání a nemocná, abych se probudila. Do té doby jsem to chtěla vše zvládnout sama s pomocí svých kamarádek a kamarádů, s pomocí maminky. Nic takového se nestalo. Ve finále mi nejvíce pomohl člověk, který mě vyslechl, nesoudil, neradil, ale pomohl mi najít sebe a můj směr.

Budeš utíkat od svých problému k alkoholu, cigaretám, k přejídání, k nevěře, v nejhorším případě do nemoci

Jak se v tom cítíš? Jak se cítí tvoje tělo? Nebojíš se o své zdraví? Já se cítila hrozně! Bála se o sebe, ale nepřipouštěla si to! Mě se přeci nic nemůže stát. Jsem zdravá! Svou frustraci z mé životní situace jsem občas zapíjela sklenkou alkoholu, po které se mé úzkosti ještě zhoršili a vytvořila si reflux jícnu, zánět žaludku, panické ataky, zatuhlost celého těla, částečné ohluchnutí na levé ucho. Pocity prázdnoty jsem zajídala sladkým. Naše manželská krize vyvrcholila nevěrou. Proč? Neměla jsem kolem sebe lidi, kteří by mě nastavili zrcadlo. Byla jsem úplně odpojená od sebe a svých životních hodnot. Dělala přesně to, co dělají všichni, to co mi radili všichni kolem mě, ikdyž jsem s tím vnitřně nesouhlasila, bojovala s tím a trápila se! Stálo mi to deset let života a mé zdraví. Dnes už vím, že to tak být nemusí. Je důležité poznat sám sebe a pracovat na sobě.

Budeš zakopávat své problémy pod postel a hrnout je pod koberec

I to jsem dělala. Problémy s dluhy mého bratra jsem se snažila vytěsnit. Celá naše rodina dělala, že je nevidí. Na venek vše bylo v pořádku. Před okolím se o těchto věcech přeci nemluví. Vždyť o co jde! Nějak se to vyřešilo, tak co. Jak nás těch deset let vnitřního stresu a napětí všechny poznamenalo víme jen mi. Špatná komunikace, lži a polopravdy, strach a nevědomost narušila vztahy v rodině, stála nás všechny zdraví. Někdo musel i zemřít. Proč? Protože jsme hrnuli vše pod koberec! Protože mnoho členů v naší rodině nevyhledalo odborníka! Díky této životní zkušenosti vím, jak je důležité pracovat na sebelásce, sebehodnotě. Jak je důležité pracovat na umění vymezit se svému okolí i svým blízkým. Jak je důležité umět říkat NE!

Užívání antidepresiv/farmaceutik

V některých případech je to nezbytně nutné. Zklidnit díky psychosomatikům svou mysl. Před pěti lety to pro mě byla jediná cesta, kterou jsem viděla. Po bossingu a prodělaném totálním pracovním vyhoření to pro mě byla „pomyslná“ záchrana. Jak moc jsem se mýlila. Antidepresiva na sedm měsíců potlačila mou osobnost, potlačila mé problémy, ale nevyřešila je. Protože jsem ve svém životě nic nezměnila, vrátilo se mi vše po dvou letech do života zpátky. Tentokrát jsem našla alernativní cestu, cestu intenzivní práce na sobě

Můžeš házet vinu na druhé, obviňovat rodiče, partnery, své okolí, stěžovat si na celý svět

I to je cesta. Bohužel se díky ní utvrzujeme jen v roli oběti. Náš život se nemění. To, že si za spoustu situací ve svém životě můžeme sami je bohužel pravda. Je to díky našemu nastavení. Díky našim letitým zlozvykům, návykům a přesvědčením si určité situace a lidi do svého života přitahujeme. I já kopala kolem sebe, i já házela vinu a obviňovala své okolí. Dnes už vím, že to bylo mé nastavení, má osobní hodnota, mé návyky, které mě dovedli do stavu vyhoření a do nemoci. Nastavila jsem zrcadlo sama sobě a začala se měnit a tím se změnilo i mé okolí.

Můžeš i nadále hrát hru na šťastný a naplněný život.

Můžeš se i nadále přetvářet. Můžeš i nadále přehlížet svůj zdravotní stav!

Nebo ... můžeš požádat o pomoc a vyplnit žádost na individuální koučink přímo se mnou teď hned. Co nejdříve se ti ozvu a domluvíme společně termín a čas spolupráce.

Jakou hodnotu má pro tebe tvůj život? Individuální spolupráce přímo se mnou s mnoha uvědoměními a AHA momenty (někomu možná zachrání i život) ... návratnost investice do sebe, do svého života, do svého zdraví je nevyčíslitelná.

Jsi rozhodnutý/á vyplnit svou žádost o individuální
spolupráci 1-1 přímo se mnou?

JDEŠ DO TOHO!