Počkej ještě!

Využij speciální zvýhodněnou nabídku platnou jen pár hodin!

Za jedinečnou akční cenu 99 Kč můžeš získat výjimečný e-book přímo ode mě.

VIP Lekce
Terapie psaním

cvičení

Terapii psaním je jednou z nejrychlejších terapeutických technik, která pomáha vyrovnat se se situacemi a věcmi kolem nás. Je to technika, která dokáže zpracovat traumata, která nás tíží i několik let. Je to prostředek, jak ze sebe dostat to, co neumíme, nechceme, nedokážeme nebo se bojíme říct nahlas. Vše co nás tíží na naší duši, zahlcuje náš mozek, přeneseme pomocí tužky na papír. Terapii psaním lze použít kdykoliv, kdekoliv a téměř nic nás nestojí. Jen se jí naučit a začít používat ve svém reálném životě.

Při psaní si člověk rovná své myšlenky. Pojmenovává své emoce. Učí se chápat, co se nám v životě dělo, děje a proč se nám to děje.

Meditace dětstvím

Meditace dětstvím je příběh holčičky, která znovu zažívá své vysněné dětství. Dětství, plné lásky, radosti a pochopení. Podpory. Dětství, prvních bolestí, prvních pádů. Je to cesta holčičky po zralou ženu, která přebýrá zodpovědnost za svůj život.

Projdi společně se mnou znovu svým VYSNĚNÝM dětstvím. Ponoř se do hloubky své mysli a své duše. Najdi svůj vnitřní klid. Dej vědomou pozornost sama sobě. Uzdrav svou vnitřní malou holčičku. Dej jí vědomou péči a pochopení. Projdi cestou narození až přijmutí sebe jako zralé ženy. Přijmi plnou zodpovědnost za svůj život. Během této přechodové meditace může u tebe dojít k uvědomění, k AHA momentům, k slzám. Možná pochopíš, co ti v tvém dětství chybělo, nebo si naopak vzpomeneš na to co ti tvoji rodiče předali.

Webinář

Když sebeláska, sebepoznání, sebehodnota není součástí našeho života

Webinář Když sebeláska, sebepoznání, sebehodnota není součástí našeho života, je má vlastní cesta a návrat k sobě. Na mém vlastním příběhu vás naučím, co mě pomohlo v nejtěžší chvíli mého života. Co mě pomohlo překonat životní změnu, úzkosti a deprese.

Na mém životním příběhu vám ukáži a naučím, jak vrátit sebelásku, sebepoznání, sebe hodnotu do svého života. Naučit se vidět sebe jako ženu. Jaké metody mi pomohly a co mi vrátilo lásku, radost, smích a doteky do života.

Kontaktujte nás