Hravé sebepoznání

Příměstský tábor Most -  pro děti prvního stupně – Most

Příměstský tábor – Hravé sebepoznání

(pro děti prvního stupně)

Termín: 15 – 19.7.2024 pondělí – pátek /sraz Jana Kubelíka 1540/17  8:00 – konec 16:30 na stejné adrese

Cena: 3.750 Kč / dítě

Program:

1. den: Seznamujeme se, připravujeme se na výpravy, zjišťujeme informace....

2. den: ZOO Chomutov / vlakem

3. den: Fun Park Most, Městská knihovna Most

4. den: Cínovec – rašeliniště  / autobus+vlak

5. den: Tvoříme, vaříme, pečeme, hrajeme si....


V ceně je zahrnuto:

  • plná pozornost 2 průvodkyň
  • svačina
  • pitný režim
  • oběd
  • celodenní program
  • cestovné

Příměstský tábor je určený pro děti od 7 – 10 let. Tábor je zaměřený na individuální rozvoj každého jednotlivce. Hravou formou se každý den potkáme s činnostmi, které nás něco naučí.

Společně navštívíme ZOO v Chomutově. Vydáme se na expedici na Cínovec. Vyzkoušíme si naši zručnost ve Fun parku na Šibeniku a navštívíme místní knihovnu.

Společně si uvaříme oběd. Budeme tvořit, hrát si, poznávat nejen sebe, ale i své kamarády. Naučíme se cestovat vlakem, zorganizovat výlet. Procvičíme si týmovou spolupráci i samostatnost a v pátek nás navštíví kolegyně s rubikovkami. 

Celý příměstský tábor je zaměřen na sebepoznání, zvládání emocí a práci ve skupině. Díky příměstskému táboru děti mohou získat nové kamarády, zažít nová dobrodružství. Program je koncipovaný tak, aby byl pro děti hravý a plný nevšedních zážitků. Přinesl jim radost a smích do života.

Na letošní rok je vyhlášený pouze jeden turnus.

Přidejte se k nám a užijte si prázdniny plnými doušky.

O nás

Pečeme

Tvoříme

Hrajeme si

O nás

Kdo jsme - dvě mámy - dvě průvodkyně

Jana Slezáková

 Jsem máma dvou dcer a děti mne provází celý život. Ve dvaceti letech jsem byla sedm měsíců jako AU-PAIR v Anglii, což byla pro mne obrovská zkušenost, z které čerpám dodnes. Po narození dětí, jsem organizovala oslavy narozenin, pekla pro ně figurkové dorty a vymýšlela různé aktivity od vydlabávání dýní, po tvoření perníčků. Jako aktivní účastník jsem byla součástí akcí pro děti jako bylo Dušičkování, Pochod tří králů, Masopust atd. S mladší dcerou jsme zvládly přechod ze státní školy na soukromou alternativní SCIO Školu a díky tomu se nám i jí otevřeli nové možnosti. Práce s dětmi mne naplňuje a baví a díky tomu jsem se stala v loňském roce lektorkou vědeckého kroužku pro děti první stupně Veselá věda.

Gabriela Voltolina

Jmenuji se Gábina a jsem mámou dvou úžasných bytostí, 20letého syna Jáchyma a 13leté dcery Kamily. Obě děti jsou již několik let v domácím vzdělávání, Jáchym se připravuje na maturitu. Práce s dětmi prolíná v různých podobách celým mým životem. V komunitní škole své dcery jsem vedla kroužek vaření a pečení, a v rámci aktivit své bytové restaurace i tvořivá odpoledne s pečením pro děti do 10 let. Aktuálně se věnuji pravidelné práci s dětmi ve věku 7 měsíců, 2 roky a 8 let ve 3 rodinách. Mimo to jsem vášnivou kuchařkou a cukrářkou, provozuji bytovou restauraci pro 10 hostů. Ráda cestuji a miluji divadlo. Těším se, co všechno nového s dětmi zažijeme!

" Když miluješ to, co děláš, nebo když miluješ to, co máš, v tu chvíli máš všechno, co v životě potřebuješ."

Jan Tříska