Palačinky pro firmy

Firemní snídaně - čerstvé palačinky jako od maminky

Firemní snídaně - čerstvé palačinky jako od maminky

Nabízíme firemní snídaně na klíč formou sladkých i slaných palačinek, na přání zákazníka v různých variantách těst:


  • klasické (z bílé nebo celozrnné špaldové mouky)
  • bezlepkové (ze směsi fy Schar na bázi kukuřičné mouky a škrobu nebo z kokosové mouky)

Smažíme výhradně na kokosovém tuku, který se nepřepaluje a dodává palačinkám vláčnost a jemné kokosové aroma v případě palačinek servírovaných na sladko. V případě palačinek servírovaných na slano používáme kokosový tuk bez aroma.
Náplně palačinek ladíme podle vašich chuťových preferencí, například:

Na sladko
  • Nutella
  • Sušenková pasta
  • Kvalitní ovocné džemy
  • Švestková povidla
  • Tvarohová náplň s rozinkami
Na slano
  • Špenátová
  • Se šunkou a sýrem
Neváhejte nás oslovit pro nezávaznou kalkulaci vaší firemní akce.


Služba PALAČINKY PRO FIRMY,  je určena firmám a společnostem, které pečují o své zaměstnance, a kterým záleží na tom, jak se na pracovišti dlouhodobě cítí. Zároveň vyhledávají příležitosti, jak dát prostor pro setkávání kolegů při neformálních příležitostech. Naše nová služba „Snídaně s palačinkou“ mezi takové příležitosti určitě patří! Vznikla ve spolupráci s Bytovou restaurací Gabriela Voltolina v Praze https://bytova-restaurace.cz/, která má s těmito službami firemním zákazníkům mnohaleté zkušenosti. 

Podrobné informace naleznete v přiložené prezentaci a nám bude potěšením připravit pro vás nezávaznou kalkulaci na snídani přesně podle vašich přání.

Jana Slezáková

Jsem žena, která má ráda výzvy a život jako takový. Miluje setkávání se zajímavými lidmi, kteří mne inspiruji. Ráda propojuji lidi. Od malička mne zajímal svět za hranicemi naší vesnice a díky tomuto projektu mohu tento svět přiblížit i dalším lidem. Ráda propojuji zajímavé lidi, podporuji lidi se zajímavými projekty na jejich cestě. Díky své dvacetileté praxi v korporátním prostředí, jsem si uvědomila, jak mne baví a naplňuje být součástí teamu a zajímavého projektu. Za svou praxi jsem jich zažila několik a dodnes z těchto zkušeností čerpám. Díky tomuto projektu můžete zažít nevšední zážitek i dobrodružství. 

Bytová restaurace Gabriela Voltolina

Vítejte v mé domácí restauraci!

Jmenuji se Gábina, jsem amatérská vášnivá kuchařka a cukrářka, a svou bytovou restauraci otevírám hostům už více, než 15 let. Najdete u mě stůl, ke kterému se pohodlně posadí až 10 osob a v létě si můžete plně užívat atmosféry prostorné terasy s bylinnými a květinovými záhonky. Najdete u mě veškeré pohodlí a servis, na které jste zvyklí ze svého domova. Tvořím výhradně z čerstvých surovin a pokud to skladba menu dovolí, tak i z lokálních. Umělá dochucovadla u mě nemají místo. Máte-li speciální přání skrze volbu surovin, ráda vám je po konzultaci splním (lepek, laktóza, vegetarián, vegan). Dělá mi radost podporovat české dodavatele, a tak není-li přání hosta jiné, nabízím k menu česká piva, většinou malých lokálních pivovarů, a česká a moravská vína.