"To jak reagujeme navenek, je jen odrazem toho, co se odehrává uvnitř nás!"

Nauč se pochopit své emoční vzorce chování, návyky a přesvědčení!

Pochop své dětství

Můžete zavřít oči před věcmi, které nechcete vidět, ale nemůžete uzavřít srdce před věcmi, které nechcete cítit. Johnny Depp   
Mnoho lidí má potlačené, zkreslené vzpomínky, či emoční zážitky z dětství. Jako děti jsme se naučili obranné mechanismy, abychom v daném prostředí "přežili". Často neumíme pracovat se svými emocemi. Postavili jsme kolem svého srdce zeď, abychom necítili bolest. Potlačené emoce se nám usadili v těle a projevují se uvnitř i navenek ve formě bolestí, tlaků i nemocí.

Pokud jste došli až sem, věřím, že jste si začali uvědomovat, že Vám určité návyky, přesvědčení a vzorce chování v životě úplně neslouží.
Přivádí Vás do stále stejných opakujících se situací.

Proč tomu tak je? To se dozvíte na sezení přímo se mnou.

Pojďte společně se mnou pochopit souvislosti tvého dětství a tvého dospělého života. Pochopit, proč se ti určité situace stále opakují. Opravit naučené nefunkční návyky a přesvědčení. Najít oslabující obranné mechanismy a změnit je. Naučit se principy fungování našeho mozku a jak je "naprogramovaný". Naučit se otevřené a pravdivé komunikaci nejen k sobě, ale i ke svému okolí.

Pochop své dětství
Pochop své dětství

NAUČTE SE ŽÍT A NECHAT ŽÍT.

Pochop své dětství pomocí různých cvičení a technik, které ti pomůžou vidět souvislosti. Při sezení nám pomohou všechny tvé smysly. Naučíš se naslouchat nejen sobě, ale i svému okolí, číst v textu a řeči tvého těla. Nauč se číst ve svém textu.

Vzkaz naší duše - terapie psaním

Psaní je komunikační nástroj. Je jednou z nejrychlejších terapeutických technik, která pomáhá vyrovnat se se situacemi a věcmi kolem nás. Je to technika, která dokáže zpracovat traumata, která nás tíží i několik let. Je to prostředek, jak ze sebe dostat to, co neumíme, nechceme, nedokážeme nebo se bojíme říct nahlas. Vše co nás tíží na naší duši, zahlcuje náš mozek, přeneseme pomocí tužky na papír. Terapii psaním lze použít kdykoliv, kdekoliv a téměř nic nás nestojí.

Terapie psaním je účinná metoda, kterou doporučují mnozí odborníci, terapeuti a psychologové.

Jak se jí naučit a začít používat ve svém reálném životě?

Objednejte si svůj termín a naučte se říct si o pomoc včas!

Vedená práce s textem, aneb umění komunikace

Kontaktujte mne

Cítíte se v životě sami. Zažíváte prázdnotu, nepochopení. Emoční výkyvy nálad. Úzkosti, deprese, panické ataky. Máte pocit, že Vám nikdo nerozumí, že jste na vše sami. Nezažíváte ve svém životě lásku, radost a štěstí. Bojíte se otevřené a pravdivé komunikace. 

 
Vztah k sobě
obranné mechanismy - VZTAHOVAČNOST, PALIČATOST, NEPŘIMĚŘENÝ SMÍCH, MLČENÍ, PŘEHNANÉ MLUVENÍ, útěk, vzdor atd. 
vztahy v rodině, s partnerem, s okolím